Výsledky Vltava Run

1. SALMING Running Team
2. Plníme si sny
3. Benešovský běžecký klub
4. TKAČEVOVA LETKA
5. 2BWINNER TEAM
6. Powerfool girls
7. Wltaua
8. Na Prahu!
9. Šneci v řiti
10. Jeden měsíc běžce
11. Adventní běhání
12. WINEHOUSE.CZ
13. SchwarzWald & Partners
14. Český rozhlas - Pomáháme…
15. River Road
16. Vysekané Brojlery
17. Čochtan Horní Slavkov
18. Áběs Sedlčany
19. Amazons Gym
20. Artinátoři
21. adidas Runners Prague Speed…
22. Rabbits Znojmo
23. Ony v Onu
24. Holešovická 12°
25. Mixlé Pixlé
26. OŤÁKŮV GANG
27. Dětské centrum Zlín
28. JIC
29. Ataccamaradi
30. Zoufalej Cirkus
31. #tymdejvid
32. Vltava Rum
33. DANUBE RUNNERS
34. Adidas Runners Fun Squad
35. ČVUT ABSOLVENTI
36. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny
37. Grilované srny 8.0
38. adidas Runners Prague hARdcore
39. LEONTINKA
40. Párty co nikdy nekončí
41. Hlubocka 12
42. Rajec
43. Emil Frey
44. SONY
45. Sportisimo Team
46. Top4Running Ambassadors
47. INTERSPORT'áci
48. seznam.cz
49. CRAFT team
50. Geloren
51. Top4Sport I
52. T-Mobile
53. Hitrádio City 93,7 FM
54. EUC
55. Jsme Raiffka, SAMOZŘEJMĚ.
56. mámy NA ÚTĚKU
57. Kalokagathia Aliance
58. Scilif
59. Fractura
60. Splašené Tretry
61. #tymdejvidgirls
62. OTC
63. MIZUNO CZECH
64. Vltava Fund Ski Team
65. OTC Vlčáci
66. TRX Family
67. Vltava RUM
68. Kamýk Runners
69. ORLICKÁ MAŠINA
70. Wing Runners
71. Map My Rum
72. CORTEX
73. Run Is Hobby
74. Safran Cabin CZ
75. Zase spolu
76. Dobrý ročník
77. STG Rokytka
78. SRTG Praha
79. (R)UNISáci
80. Seš - lost
81. Jdu běhat
82. BYLO NÁS VÍC
83. ČESNECI
84. Poko Running Team
85. INTENZIVNÍ BĚHNY
86. Káťa a oškubánci
87. Pyramidáři
88. WINNERS Znojmo
89. Running ladies
90. Budějcká dvanáctka
91. Fish & Chips
92. kyberia.sk
93. Římováci
94. SIEMENS RUN
95. SRTG Most
96. Over the Hill
97. Impact Hub Praha
98. Držím hubu a krok!
99. Bludičky
100. Milane přidej!
101. Nestůj a běž!
102. Traumteam
103. ROADBLOCK
104. Běh nás baví
105. Billigence
106. Uprchlíci za Světlo pro svět
107. KNL
108. Doběhneme!
109. Štefko Running Team
110. LibeRUM
111. Runhojiči
112. Běženci
113. OLAFIT
114. Corredores
115. Raketyjakpizza
116. Cloud Runner
117. Když můžeš, zpomal
118. #Partička
119. Chlumský CHRTI
120. Jeden strom
121. Štěpíme kilometry
122. AGC Automotive Czech
123. PwC
124. M.R.C.I.N.A.
125. AKKA CZ
126. rodidla
128. NCOZ
129. V klidu, v pohodě
130. Běžci z pražské lesárny
131. GČP Running lions
132. SportproPlzeň
133. Nebuďlenoch
134. To rozchodíš!
135. Pornorun
136. #kdoutecevyhraje
137. Za mrtvou ovcí
138. Girls & Soldiers
139. Teplej Kozel
140. Papírově slabší
141. Pomalejší zubaři
142. RUN 3M RUM
143. Apolinář VFN
144. Soptíci
145. HPE Runners
147. Proč to dělám
148. Lenochodi
149. Pomalu a jistě
150. Něco tam napiš
151. ARTIN Praha
152. Runway ladies
153. Pohodáci 2
154. Lama Team
155. Se stim smiř!
156. Old Town Running
157. Špinavý terárium
158. Hub Spirit
159. AAArun4smile
160. Pohodoví Pánkovia
161. Diagnóza Motol
162. Kde seš ty magore!?
163. Třista60
164. LEGO Runners
165. Vichr z hor
166. Gazely
167. Panteři
168. Hvozdnický šakalíci
169. Nezmaři
170. Βάρβαροι
171. STRV
172. Společně s Vinci
173. P(e)ace Makers
174. IdeaSense
175. CONSEQ
176. Geis Running Team
177. 12 Statečných
178. Už nemůžu...
179. OCR Čelákovice
180. Password1234
181. Felix Team
182. Preutulky.sk
183. Turbočimbur
184. KPMG & friends
185. Kapitánovy děti
186. POLY KALA
187. Hospodská
188. Runners from the north
189. #běžímnapivo
190. Nemluv a běž !!!
191. Brdoběžci
192. Excon
193. Uz tam budem
194. Marathon BB Team
195. Rychlí zubaři
196. Productboard
197. UNICO.girls
198. CN Group
199. Desperados
200. Pomaly nohy
201. FUNatici
202. Brdská smečka
203. Šumperské geny
204. Run For Fun
205. Neběžíš, nepřepínej!
206. Dřevo a zem
207. Deer Team
208. Taste Run
209. Faurun
210. GARTAL
211. Běžci
212. run4rum
213. Čepro
214. Peto na trati
215. Vorosená 12
216. Nordic Runners
217. Klatovácí
218. Cheers
219. Eurowag běhny
220. Emilovi Vnuci
221. Global wankers
222. Stihol som registráciu
223. RAC
224. No stress runners
225. HitGym
226. Technici na útěku
227. Vyběhaný písty
228. ZTPK 2022
229. Benteler tým Výběžek
230. Vesecká Komedie
231. VFN
232. FlaminGO RUN team Pilsen SOUTH
233. CSG TRI TEAM
234. Achilles runners
235. ČVUT FJFI TRALALALALA
236. Nadšenci22
237. Pávoví Nurminátori
238. Dirty Dozen
239. Slow Motion
240. Duhový jednorožec
241. DataSentics
242. VÚB T.L.A.P.
243. Bláznov nezastavíš
244. ELI BeamRunners
245. OZZY Brno
246. Running sushi
247. Blemcáček
248. ROADFIN STAVBY
249. O2 SK
250. Philip Morris
251. Tipsport
252. HARTMANN
253. Do kopce neběžím
255. CZECH NEWS CENTER
256. Lysá nás spojuje
257. Kutná Hora
258. UNICO.boys
259. Balance Club Brumlovka
261. CAPEXUS
262. Cleared For Takeoff
263. Dali se dohromady
264. Tumabolí
265. J&T Running Team
266. RAJ Fitness
267. BENU
268. Deloitte Cuvée
269. Teorie Péra 30.0
270. 100pa MUNI
271. Společnost přátel běhu
272. B-Team
273. STG Strupčice
274. ZZS HMP
275. We are PORR Yellow
276. We are PORR Blue
277. Limitovaná edice
278. David Spitzkopf a přátelé
279. ILL EAGLES
280. ŠK SFÉRA - ZDRAVÝ ŽIVOT
281. PVL
282. Nekonečný příBĚH
283. GLAMI
284. Adventure running
285. RSáci Příbram
286. HB TEAM
287. STONE TRADE Running team
288. ASICS SENSATIONAL 12
289. DEK I
290. Wings for life I
292. Policajti ze čtyřky
293. ScaleUp
294. Konica Minolta I
295. Konica Minolta II
296. Vindyšova letka
297. NMS SenseMakers
298. Pacienti s pľúcnou…
299. Google
300. ELI 2Run
301. ASICS PEACEMAKERS
302. ASICS LEGENDS
303. ASICS TIGERS STRIPES
304. Skupina ČEZ
305. EPP #pomahejpohybem

30. Štola Josef

Poř Tým Běžec Čas na úseku Celkový čas Ztráta
1 57. Kalokagathia Aliance Pavel Brýdl 38m 18h 15m --
2 12. WINEHOUSE.CZ David Vaněk 39m 18h 48m +32m
3 65. OTC Vlčáci Ondřej Semík 42m 19h 15m +59m
4 84. Poko Running Team Gabriela Veigertová 41m 19h 28m +1h 12m
5 5. 2BWINNER TEAM Zbyněk Tkadlčík 49m 19h 50m +1h 35m
6 119. Chlumský CHRTI Pavel Kováč 47m 20h 45m +2h 29m
7 21. adidas Runners Prague Speed… Petr Hasník 45m 20h 49m +2h 33m
8 46. Top4Running Ambassadors Aitor Orduña 44m 21h 27m +3h 12m
9 18. Áběs Sedlčany Matěj Konvalinka 43m 21h 55m +3h 40m
10 229. Benteler tým Výběžek Michal Krym 44m 22h 2m +3h 47m
11 36. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny Ondřej Škoda 43m 22h 4m +3h 48m
12 3. Benešovský běžecký klub Petr Králík 48m 22h 27m +4h 11m
13 157. Špinavý terárium Lukáš Poskočil 46m 22h 30m +4h 14m
14 200. Pomaly nohy František Mýlek 52m 22h 40m +4h 24m
15 286. HB TEAM Tomáš Burda 43m 22h 48m +4h 32m
16 162. Kde seš ty magore!? Tomáš Dvořák 45m 22h 59m +4h 44m
17 190. Nemluv a běž !!! Pavel Švásta 49m 23h 5m +4h 50m
18 64. Vltava Fund Ski Team Hana Trojanova 45m 23h 6m +4h 51m
19 6. Powerfool girls Radka Churaňová 41m 23h 7m +4h 51m
20 16. Vysekané Brojlery Lenka Karolyiová 55m 23h 8m +4h 53m
21 235. ČVUT FJFI TRALALALALA Pavel Spíšek 54m 23h 10m +4h 55m
22 126. rodidla Karolína Pospíšilová 53m 23h 26m +5h 11m
23 90. Budějcká dvanáctka Ondřej Zbudil 47m 23h 29m +5h 13m
24 288. ASICS SENSATIONAL 12 Jesus Laborda 52m 23h 40m +5h 25m
25 247. Blemcáček Jiří Šrámek 48m 23h 41m +5h 25m
26 35. ČVUT ABSOLVENTI RADEK VLASÁK 48m 23h 49m +5h 33m
27 272. B-Team Jan Krigl 49m 23h 50m +5h 35m
28 195. Rychlí zubaři Zbyněk Mach 52m 23h 53m +5h 37m
29 22. Rabbits Znojmo David Mahr 43m 23h 54m +5h 39m
30 79. (R)UNISáci Pavel Hrstka 59m 23h 55m +5h 39m
31 226. Technici na útěku Tomáš Holý 43m 23h 55m +5h 40m
32 205. Neběžíš, nepřepínej! Michal Vály 46m 24h 2m +5h 47m
33 13. SchwarzWald & Partners Tomáš Kolář 51m 24h 6m +5h 50m
34 49. CRAFT team Adam Viktorin 42m 24h 6m +5h 51m
35 202. Brdská smečka Miriam Stewartová 58m 24h 7m +5h 52m
36 263. Dali se dohromady Michal Štěrba 52m 24h 9m +5h 54m
37 175. CONSEQ Petr Janeček 47m 24h 11m +5h 55m
38 59. Fractura Ludvík Chvál 46m 24h 22m +6h 7m
39 287. STONE TRADE Running team Jaroslav Zeman 55m 24h 24m +6h 8m
40 41. Hlubocka 12 Pavol Tarkoš 52m 24h 26m +6h 10m
41 130. Běžci z pražské lesárny Jan Kašpar 43m 24h 27m +6h 11m
42 117. Když můžeš, zpomal Martina Krčová 47m 24h 33m +6h 17m
43 184. KPMG & friends Davd Slánský 59m 24h 41m +6h 26m
44 269. Teorie Péra 30.0 Monika Bučorová 1h 1m 24h 42m +6h 26m
45 38. adidas Runners Prague hARdcore Lenka Németová 59m 24h 43m +6h 27m
46 94. SIEMENS RUN Igor Majer 54m 24h 47m +6h 31m
47 154. Lama Team Meret Bauer 52m 24h 52m +6h 37m
48 220. Emilovi Vnuci Marie Pecharová 55m 24h 56m +6h 40m
49 78. SRTG Praha Veronika Krajčová 1h 7m 24h 58m +6h 42m
50 93. Římováci Tomáš Beneš 57m 24h 59m +6h 43m
51 58. Scilif Karel Perzl 59m 25h 1m +6h 45m
52 103. ROADBLOCK Jaroslav Křemen 59m 25h 3m +6h 47m
53 145. HPE Runners Martin Petrak 50m 25h 3m +6h 47m
54 203. Šumperské geny Václav Sejkora 55m 25h 4m +6h 48m
55 73. Run Is Hobby Tomáš Skřivan 42m 25h 8m +6h 52m
56 45. Sportisimo Team Martina Kudlackova 1h 2m 25h 9m +6h 54m
57 301. ASICS PEACEMAKERS Ilona Joesten 1h 3m 25h 10m +6h 54m
58 289. DEK I Antonín Bartoš 51m 25h 14m +6h 59m
59 259. Balance Club Brumlovka Eva Kotěrová 57m 25h 16m +7h 0m
60 169. Nezmaři Linda Pánková 57m 25h 17m +7h 2m
61 222. Stihol som registráciu Jan Šmrha 56m 25h 17m +7h 2m
62 156. Old Town Running Peter Bursey 44m 25h 17m +7h 2m
63 305. EPP #pomahejpohybem Martina Trojáková 45m 25h 18m +7h 2m
64 112. Běženci Eoin Hanley 55m 25h 18m +7h 3m
65 282. Nekonečný příBĚH Josef Smola 55m 25h 19m +7h 4m
66 24. Holešovická 12° Filip Streit 54m 25h 24m +7h 8m
67 53. Hitrádio City 93,7 FM Lenka Šibravová 25h 25m +7h 9m
68 109. Štefko Running Team Dita Terezie Ondřejová 53m 25h 32m +7h 16m
69 244. ELI BeamRunners Robin Schilhart 55m 25h 32m +7h 17m
70 42. Rajec Miloslav Kliner 59m 25h 33m +7h 18m
71 183. Turbočimbur Michal Ďuriš 54m 25h 34m +7h 19m
72 118. #Partička Michal Prštický 48m 25h 37m +7h 22m
73 62. OTC Martina Sobotova 58m 25h 42m +7h 27m
74 102. Traumteam Jiří Urban 56m 25h 44m +7h 29m
75 31. #tymdejvid Miroslav Votava 1h 0m 25h 44m +7h 29m
76 106. Uprchlíci za Světlo pro svět Richard Růžička 56m 25h 47m +7h 31m
77 44. SONY Marin Pertlík 47m 25h 47m +7h 32m
78 113. OLAFIT Rostislav Cichra 54m 25h 51m +7h 35m
79 75. Zase spolu Jakub Kabát 1h 3m 25h 51m +7h 36m
80 186. POLY KALA Jan Havlena 1h 12m 25h 53m +7h 37m
81 241. DataSentics Tereza Novotná 56m 25h 53m +7h 38m
82 63. MIZUNO CZECH Jiří Čepura 56m 25h 53m +7h 38m
83 214. Peto na trati Josef Přibyl 53m 25h 54m +7h 38m
84 174. IdeaSense Kateřina Pěnkavová 59m 25h 55m +7h 39m
85 167. Panteři Alena Šálková 57m 25h 55m +7h 40m
86 107. KNL Štěpán Forys 55m 25h 58m +7h 42m
87 246. Running sushi Radek Stuchlík 59m 25h 58m +7h 43m
88 158. Hub Spirit Marián Harčarík 1h 2m 26h 2m +7h 46m
89 80. Seš - lost Sylva Fabová 54m 26h 2m +7h 46m
90 68. Kamýk Runners Robert Toman 48m 26h 6m +7h 50m
91 221. Global wankers Štefan Martiček 52m 26h 7m +7h 52m
92 233. CSG TRI TEAM David Dobias 59m 26h 7m +7h 52m
93 303. ASICS TIGERS STRIPES Alfons Nožíř 1h 8m 26h 8m +7h 53m
94 304. Skupina ČEZ Pavel Friedel 1h 4m 26h 9m +7h 53m
95 296. Vindyšova letka Lucie Papaj 57m 26h 9m +7h 54m
96 166. Gazely Alexandra Burešová 1h 7m 26h 10m +7h 55m
97 173. P(e)ace Makers Pavla Novotná 1h 5m 26h 12m +7h 57m
98 123. PwC Igor Sýkora 54m 26h 14m +7h 58m
99 15. River Road Václav Pur 52m 26h 15m +8h 0m
100 172. Společně s Vinci Petr Švanda 55m 26h 17m +8h 1m
101 171. STRV Milan Kovacic 1h 1m 26h 17m +8h 2m
102 168. Hvozdnický šakalíci Martina Barini 58m 26h 18m +8h 2m
103 147. Proč to dělám Michal Rada 53m 26h 19m +8h 3m
104 17. Čochtan Horní Slavkov Jiří Rončka 56m 26h 19m +8h 3m
105 178. Už nemůžu... Dominika Dušková 1h 0m 26h 20m +8h 5m
106 122. AGC Automotive Czech Radek Dáňa 1h 0m 26h 26m +8h 10m
107 275. We are PORR Yellow Lubomír Bureš 1h 10m 26h 27m +8h 11m
108 61. #tymdejvidgirls Michaela Žáková 58m 26h 28m +8h 13m
109 26. OŤÁKŮV GANG Linda Černá 55m 26h 28m +8h 13m
110 139. Teplej Kozel Ladislav majdič 1h 2m 26h 30m +8h 15m
111 302. ASICS LEGENDS Magdalena Gassebner 55m 26h 31m +8h 15m
112 215. Vorosená 12 Josef Wajsar 51m 26h 31m +8h 16m
113 19. Amazons Gym Vlasta Matoušová 55m 26h 32m +8h 17m
114 232. FlaminGO RUN team Pilsen SOUTH Rostislav Fiala 58m 26h 33m +8h 18m
115 292. Policajti ze čtyřky Petra Holubová 1h 1m 26h 34m +8h 18m
116 243. Bláznov nezastavíš Martin Škarba 1h 2m 26h 34m +8h 19m
117 148. Lenochodi Zuzana Berkovcová 58m 26h 34m +8h 19m
118 266. RAJ Fitness Radoslav Bača 54m 26h 35m +8h 20m
119 294. Konica Minolta I Viktor Blažek 52m 26h 35m +8h 20m
120 69. ORLICKÁ MAŠINA Jan Kaška 1h 4m 26h 36m +8h 20m
121 153. Pohodáci 2 Lukas Knapp 57m 26h 36m +8h 21m
122 108. Doběhneme! Karolína Míková 59m 26h 37m +8h 21m
123 187. Hospodská Jiří Svoboda 1h 0m 26h 37m +8h 22m
124 88. WINNERS Znojmo Tomáš Milička 51m 26h 38m +8h 23m
125 129. V klidu, v pohodě Filip Saidl 46m 26h 39m +8h 23m
126 151. ARTIN Praha Jiri Ruzicka 1h 2m 26h 39m +8h 24m
127 82. BYLO NÁS VÍC Ondřej Majnuš 44m 26h 40m +8h 25m
128 120. Jeden strom Jana Šindelářová 59m 26h 41m +8h 26m
129 137. Za mrtvou ovcí Kamil Toužimský 50m 26h 43m +8h 27m
130 204. Run For Fun Radek Sailer 57m 26h 43m +8h 27m
131 268. Deloitte Cuvée Tereza K.Klimesova 59m 26h 43m +8h 28m
132 30. Zoufalej Cirkus Radek Musil 55m 26h 45m +8h 29m
133 34. Adidas Runners Fun Squad Eliska Bukovicova 52m 26h 46m +8h 31m
134 138. Girls & Soldiers Georgi Tsonkov 57m 26h 47m +8h 32m
135 185. Kapitánovy děti Olga Košťálová 59m 26h 48m +8h 32m
136 271. Společnost přátel běhu Petr Kolář 1h 4m 26h 52m +8h 36m
137 219. Eurowag běhny Michal Sládeček 59m 26h 52m +8h 36m
138 105. Billigence Vladimir Sokolenko 1h 8m 26h 53m +8h 37m
139 227. Vyběhaný písty Veronika Pechačová 1h 14m 26h 54m +8h 39m
140 262. Cleared For Takeoff Michaela Myšáková 1h 1m 26h 59m +8h 43m
141 248. ROADFIN STAVBY Lukáš Doubrava 1h 5m 26h 59m +8h 43m
142 110. LibeRUM Petr Stavenik 52m 27h 1m +8h 45m
143 283. GLAMI Pavol Sovič 58m 27h 2m +8h 47m
144 274. ZZS HMP Antonín Matyska 52m 27h 2m +8h 47m
145 210. GARTAL Martin Polok 1h 9m 27h 3m +8h 47m
146 32. Vltava Rum Tomáš Piňos 52m 27h 5m +8h 49m
147 197. UNICO.girls Tereza Lukavcová 53m 27h 5m +8h 50m
148 180. Password1234 Martin Sládek 59m 27h 6m +8h 50m
149 1. SALMING Running Team Vilém Šípal 55m 27h 6m +8h 51m
150 245. OZZY Brno Tomáš Horák 1h 0m 27h 7m +8h 51m
151 290. Wings for life I Barbora Karešová 53m 27h 7m +8h 51m
152 273. STG Strupčice Nikola Kejřová 1h 2m 27h 9m +8h 53m
153 240. Duhový jednorožec Marketa Petříková 56m 27h 11m +8h 55m
154 258. UNICO.boys Jiří Honzajk 49m 27h 12m +8h 56m
155 270. 100pa MUNI Iva Šťastná 56m 27h 15m +9h 0m
156 101. Nestůj a běž! Jana Zachovalová 1h 3m 27h 16m +9h 0m
157 253. Do kopce neběžím Markéta Veselá 1h 7m 27h 17m +9h 2m
158 206. Dřevo a zem Jan Žižka 50m 27h 18m +9h 2m
159 189. #běžímnapivo Monika Kovářová 54m 27h 18m +9h 2m
160 37. Grilované srny 8.0 Štěpán Kozák 55m 27h 19m +9h 4m
161 125. AKKA CZ Petr Cirus 56m 27h 19m +9h 4m
162 134. To rozchodíš! Tereza Vávrů 1h 14m 27h 20m +9h 4m
163 295. Konica Minolta II Juraj Makovický 49m 27h 20m +9h 5m
164 11. Adventní běhání Rudolf Láska 1h 0m 27h 21m +9h 5m
165 279. ILL EAGLES Kateřina Kočandrlová 1h 0m 27h 21m +9h 5m
166 236. Nadšenci22 Lenka Horká 58m 27h 21m +9h 5m
167 284. Adventure running Karol Curila 54m 27h 21m +9h 6m
168 98. Držím hubu a krok! Tereza Tůmová 50m 27h 22m +9h 6m
169 242. VÚB T.L.A.P. Slavo Kimerling 49m 27h 22m +9h 7m
170 8. Na Prahu! Jiří Vaněk 53m 27h 23m +9h 7m
171 238. Dirty Dozen Marie Neumannová 1h 13m 27h 23m +9h 8m
172 196. Productboard Lucia Tomašovičová 1h 7m 27h 23m +9h 8m
173 114. Corredores Jiri Oktabec 1h 5m 27h 24m +9h 8m
174 100. Milane přidej! Liza Liamo 1h 20m 27h 25m +9h 9m
175 217. Klatovácí Jakub Jelínek 52m 27h 26m +9h 10m
176 20. Artinátoři Jan Mikel 59m 27h 26m +9h 11m
177 281. PVL Eliška Adámková 1h 3m 27h 27m +9h 11m
178 251. Tipsport Ondřej Tejkal 1h 11m 27h 27m +9h 11m
179 192. Excon Šárka Fleiberková 58m 27h 28m +9h 13m
180 231. VFN Kateřina Šafaříková 1h 12m 27h 30m +9h 14m
181 135. Pornorun Eliška Koblížková 1h 1m 27h 30m +9h 14m
182 67. Vltava RUM Michaela Votruba 1h 9m 27h 31m +9h 15m
183 99. Bludičky Jirka Masopust 54m 27h 32m +9h 17m
184 124. M.R.C.I.N.A. Michal Vojtas 56m 27h 33m +9h 18m
185 136. #kdoutecevyhraje Jiří Kmoníček 1h 10m 27h 33m +9h 18m
186 72. CORTEX Martyna Prokopová Leśnik 56m 27h 35m +9h 19m
187 161. Diagnóza Motol Monika Vilímová 1h 16m 27h 38m +9h 23m
188 83. ČESNECI Anna Dobrovská 1h 2m 27h 40m +9h 24m
189 50. Geloren Martina Hermannová 1h 13m 27h 40m +9h 24m
190 224. No stress runners Simona Ryšavá 51m 27h 40m +9h 25m
191 213. Čepro Gabriela Černá 1h 9m 27h 41m +9h 25m
192 267. BENU Jiří Burian 58m 27h 43m +9h 28m
193 14. Český rozhlas - Pomáháme… Zdenek Staiger 1h 1m 27h 48m +9h 32m
194 211. Běžci Barbora Zvárová 56m 27h 50m +9h 34m
195 85. INTENZIVNÍ BĚHNY Zdeněk Fikrle 27h 51m +9h 35m
196 223. RAC David Mašek 52m 27h 51m +9h 36m
197 194. Marathon BB Team Marek Smolár 52m 27h 51m +9h 36m
198 40. Párty co nikdy nekončí Lukáš Klusák 53m 27h 52m +9h 37m
199 155. Se stim smiř! Petra Zahradníková 1h 9m 27h 53m +9h 38m
200 261. CAPEXUS Nikola Šikulová 1h 7m 27h 57m +9h 41m
201 128. NCOZ Petr Kordík 57m 27h 57m +9h 41m
202 143. Apolinář VFN Tomáš Fučík 59m 27h 58m +9h 42m
203 293. ScaleUp Kateřina Kraftová 1h 3m 27h 59m +9h 44m
204 230. Vesecká Komedie Jan Piazza 1h 20m 28h 2m +9h 46m
205 218. Cheers Jana Černá 1h 7m 28h 3m +9h 47m
206 239. Slow Motion Tomáš Karas 1h 6m 28h 3m +9h 47m
207 33. DANUBE RUNNERS Miloš Farštiak 57m 28h 3m +9h 48m
208 165. Vichr z hor Kateřina Kotyzová 1h 12m 28h 4m +9h 48m
209 52. T-Mobile Jaroslav Parpel 1h 6m 28h 5m +9h 50m
210 193. Uz tam budem Jiří Kopal 1h 12m 28h 6m +9h 50m
211 265. J&T Running Team Jaroslav Honn 1h 2m 28h 6m +9h 51m
212 104. Běh nás baví Zdeňka Tothová 1h 12m 28h 7m +9h 52m
213 297. NMS SenseMakers Vít Pavliš 1h 2m 28h 7m +9h 52m
214 7. Wltaua Zdeňka Mátlová 1h 3m 28h 8m +9h 52m
215 164. LEGO Runners Miroslava Nezvalová 57m 28h 8m +9h 53m
216 225. HitGym Kateřina Ježková 1h 3m 28h 9m +9h 53m
217 249. O2 SK Milan Morávek 1h 11m 28h 9m +9h 54m
218 176. Geis Running Team Marek Václav 1h 20m 28h 11m +9h 55m
219 131. GČP Running lions Veronika Škopková 59m 28h 12m +9h 56m
220 141. Pomalejší zubaři Kateřina Šimonková 1h 1m 28h 14m +9h 58m
221 228. ZTPK 2022 Tomáš Kukol 55m 28h 14m +9h 59m
222 48. seznam.cz Štěpán Zahálka 51m 28h 16m +10h 1m
223 299. Google Tomáš Peterka 1h 2m 28h 16m +10h 1m
224 28. JIC Martina Ondrová 1h 3m 28h 18m +10h 2m
225 97. Impact Hub Praha Ján Benko 1h 7m 28h 20m +10h 5m
226 250. Philip Morris Eva Lopraisova 1h 0m 28h 21m +10h 6m
227 276. We are PORR Blue Jan Benc 1h 11m 28h 21m +10h 6m
228 182. Preutulky.sk Jana Sádovská 1h 0m 28h 22m +10h 6m
229 149. Pomalu a jistě Eva Slezáková 1h 7m 28h 22m +10h 6m
230 92. kyberia.sk Zuzana Sirotová 1h 4m 28h 22m +10h 7m
231 140. Papírově slabší Kamila Chmelařová 1h 5m 28h 22m +10h 7m
232 159. AAArun4smile Magdalena Samková 53m 28h 24m +10h 8m
233 71. Map My Rum Andrea Mlezivová 1h 7m 28h 24m +10h 9m
234 77. STG Rokytka Šárka Holoubková 1h 13m 28h 27m +10h 12m
235 95. SRTG Most Veronika Slavíková 53m 28h 30m +10h 14m
236 216. Nordic Runners Miloslav Chomát 1h 7m 28h 33m +10h 18m
237 91. Fish & Chips Pavel Šmíd 1h 4m 28h 35m +10h 20m
238 47. INTERSPORT'áci Jakub Borůvka 52m 28h 35m +10h 20m
239 2. Plníme si sny Tomáš Lášek 55m 28h 36m +10h 20m
240 43. Emil Frey Lucie Vojtová 1h 10m 28h 36m +10h 20m
241 278. David Spitzkopf a přátelé Michaela Mcclelland 1h 12m 28h 36m +10h 21m
242 96. Over the Hill Maria Kirchen 1h 25m 28h 38m +10h 22m
243 264. Tumabolí Juraj Holub 1h 5m 28h 41m +10h 25m
244 51. Top4Sport I Tomáš Seman 59m 28h 43m +10h 27m
245 212. run4rum Yveta Holečková 1h 2m 28h 44m +10h 28m
246 27. Dětské centrum Zlín Martina Vlastníková 1h 17m 28h 44m +10h 29m
247 56. mámy NA ÚTĚKU Monika Popelková 57m 28h 46m +10h 31m
248 285. RSáci Příbram David Pešek 1h 0m 28h 49m +10h 33m
249 144. Soptíci Břetislav Klápště 58m 28h 51m +10h 35m
250 170. Βάρβαροι Václav Tichý 54m 28h 52m +10h 36m
251 86. Káťa a oškubánci Bohumila Králová 59m 28h 52m +10h 37m
252 133. Nebuďlenoch Apolena Brabcová 1h 13m 28h 54m +10h 38m
253 115. Raketyjakpizza Jitka Májová 1h 13m 28h 55m +10h 39m
254 81. Jdu běhat Bára Velková 1h 4m 28h 57m +10h 42m
255 237. Pávoví Nurminátori Josef Oborný 1h 4m 28h 58m +10h 42m
256 74. Safran Cabin CZ Roman Malý 1h 0m 28h 58m +10h 43m
257 255. CZECH NEWS CENTER Dušan Gajdoštík 1h 22m 29h 2m +10h 47m
258 298. Pacienti s pľúcnou… Daniel Peterský 1h 0m 29h 3m +10h 48m
259 76. Dobrý ročník Novotný Pavel 1h 4m 29h 3m +10h 48m
260 177. 12 Statečných Sandra Oudová 1h 17m 29h 5m +10h 49m
261 252. HARTMANN Kristýna Bílková 1h 13m 29h 6m +10h 50m
262 199. Desperados Robert Diko 1h 2m 29h 7m +10h 52m
263 198. CN Group Jan Jirák 57m 29h 7m +10h 52m
264 234. Achilles runners Jana Ludackova 1h 29m 29h 10m +10h 55m
265 60. Splašené Tretry Tomáš Vacek 57m 29h 11m +10h 56m
266 70. Wing Runners Vendula Martínková 1h 0m 29h 13m +10h 58m
267 116. Cloud Runner Miroslav Kos 56m 29h 16m +11h 0m
268 160. Pohodoví Pánkovia Ján Antolík 59m 29h 16m +11h 0m
269 207. Deer Team Tereza Srncová 1h 7m 29h 16m +11h 0m
270 181. Felix Team Martin Žovic 46m 29h 17m +11h 1m
271 142. RUN 3M RUM Pavel Zdeněk 1h 9m 29h 17m +11h 1m
272 257. Kutná Hora Matěj Veselý 1h 5m 29h 19m +11h 4m
273 66. TRX Family Lada Valentová 53m 29h 28m +11h 12m
274 87. Pyramidáři Irena Oplištilová 1h 7m 29h 28m +11h 13m
275 179. OCR Čelákovice Dita Zlatohlávková 1h 17m 29h 30m +11h 14m
276 208. Taste Run Klára Vápeníková 1h 3m 29h 33m +11h 17m
277 54. EUC Natalia Csutorová 59m 29h 33m +11h 18m
278 209. Faurun Jana Pěkná 1h 3m 29h 37m +11h 22m
279 132. SportproPlzeň Josef Sedlák 1h 9m 29h 40m +11h 25m
280 9. Šneci v řiti Monika Žáková 1h 11m 29h 45m +11h 30m
281 29. Ataccamaradi Ales Petrik 1h 12m 29h 47m +11h 31m
282 280. ŠK SFÉRA - ZDRAVÝ ŽIVOT Anastasiia Cheplia 1h 13m 29h 47m +11h 31m
283 4. TKAČEVOVA LETKA Jiří Moulík 56m 29h 48m +11h 33m
284 111. Runhojiči Monika Štěpánková 1h 10m 29h 58m +11h 42m
285 23. Ony v Onu Pavla Murlová 1h 6m 30h 1m +11h 46m
286 152. Runway ladies Tereza Machová 1h 7m 30h 4m +11h 49m
287 55. Jsme Raiffka, SAMOZŘEJMĚ. Lukáš Hlůže 1h 2m 30h 15m +12h 0m
288 163. Třista60 Šárka Dvořáková 58m 30h 25m +12h 9m
289 150. Něco tam napiš Martin Brabec 1h 8m 30h 28m +12h 12m
290 277. Limitovaná edice Helena Koudelková 56m 30h 28m +12h 12m
291 10. Jeden měsíc běžce Zuzana Jeníčková 1h 13m 30h 42m +12h 26m
292 188. Runners from the north Ondřej Černer 56m 30h 52m +12h 37m
293 121. Štěpíme kilometry Jana Ptáčková 1h 21m 30h 54m +12h 38m
294 201. FUNatici Lukáš Janás 1h 12m 30h 55m +12h 39m
295 39. LEONTINKA Ondřej Zmeškal 1h 0m 31h 3m +12h 47m
296 89. Running ladies Alena Pýchová 58m 31h 6m +12h 50m
297 25. Mixlé Pixlé Tereza Hubáčková 1h 3m 31h 16m +13h 1m
298 256. Lysá nás spojuje Martina Synková 1h 25m 31h 24m +13h 8m
299 191. Brdoběžci Jana Havelková 1h 9m 31h 40m +13h 24m

Časy jsou orientační.