Výsledky Vltava Run

1. Adventní běhání
2. Český rozhlas - Pomáháme…
3. (R)UNISáci
4. River Road
5. Grilované srny
6. FUNatici
7. FOTRI
8. Jeden měsíc běžce
9. Benešovský běžecký klub
10. Rabbits Znojmo
11. Štěpíme kilometry
12. Ataccamaradi
13. Intenzivní běhny
14. Držím hubu a krok!
15. Oťákův gang
16. Čochtan Horní Slavkov
17. Gazela run team
18. MCSCH_team
19. Plníme si sny
20. WINEHOUSE.CZ
21. Wltaua
22. Nemluv a běž !!!
23. #girlsonfire
24. ScaleUp Board
25. TKAČEVOVA LETKA
26. Štefko Running Team
27. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny
28. Zase jsem netrénoval
29. SALMING
30. Na Prahu!
31. Powerfool girls
32. Kalokagathia Aliance
33. PASSERINVEST GROUP
34. Áběs Sedlčany
35. Diagnóza Motol
36. Zoufalej Cirkus
37. Poko Running Team / Runservice
38. Fractura
39. adidas Runners Prague hARdcore
40. Poradenské a krizové centrum
41. mámy NA ÚTĚKU
42. Deer Team
43. Párty co nikdy nekončí
44. Adventure running
45. Google
46. Splašené Tretry
47. Vltava Rum
48. Hlubocka 12
49. LEONTINKA
50. JIC
51. Blemcáček
52. Vltava RUM
53. M.R.C.I.N.A.
54. Nebuďlenoch
55. ČVUT ABSOLVENTI
56. OTC
57. #tymdejvid
58. seznam.cz
59. SONY
60. Bláznov nezastavíš
61. EW Runners
62. Nay dvanástka
63. Vavrysová team
64. Six dots
65. Louda auto
66. SPORTISIMO
67. SPORTISIMO Tým
68. Kamýk Runners
69. TOPfór
70. One+Eleven
71. Top4running - Team Faster
72. Top4running - Team Together
73. MY jsme RAIFFKA. SAMOZŘEJMĚ.
74. unalanu s Rajfkou
75. ELI BeamRunners
76. PBIS Dragons
77. PVL
78. Vesecká Komedie
79. Pornorun
80. RUN 3M RUM
81. JRD
82. No stress runners
83. Traumteam
84. Emilovi Vnuci
85. Runhojiči
86. Kde seš ty magore!?
87. Run Is Hobby
88. Runway ladies
89. Faurun
90. Sixpack
91. Gazely
92. CZECH NEWS CENTER
93. Wing Runners
94. Jdu běhat
95. Prosecco
96. Třista60
97. Map My Rum
98. #kdoutecevyhraje
99. Ideasense
100. Špinavý Terárium
101. Běženci
102. KPMG & friends
103. Desperados
104. Dobrý ročník
105. Hub Spirit
106. Lachtani 2023
107. Kutná Hora
108. HitGym
109. Lama Team
110. Fish & Chips
111. Runners from the North
112. Mighty Ducks
113. ZTPK
114. Planetomet2023
115. SportproPlzeň
116. Kočkozebropes
117. ORLICKÁ MAŠINA
118. SRTG Praha
119. KNL
120. Nestůj a běž!
121. Narcisrunners
122. Holešovická 12°
123. KYBERIA.SK
124. Vyšehradský výběr a přespolní
125. Geis
126. Hilťáci
127. STG Praha - Rokytka
128. Marathon BB Team
129. Budějcká dvanáctka
130. Římováci
131. Divočáci
132. NCOZ
133. Když můžeš, zpomal
134. RAC Cerhovice
135. To rozchodíš!
136. Za mrtvou ovcí
137. Zajíci
138. Doběhneme!
139. Cleared For Takeoff
140. Nekonečný příBĚH
141. Young&Guide
142. UPRCHLÍCI
143. Dali se dohromady
144. Cortex
145. Káťa a oškubánci
146. #KeckyJedouPecky
147. PEKASS ZETKO
148. BYLO NÁS VÍC
149. Bety
150. Šneci v tahu
151. Vorosená 12
152. Roadblock
153. HPE Runners
154. Rychlí zubaři
155. ZZS HMP
156. Felix Team
157. My vieme prečo...
158. Policajti ze čtyřky
159. BCB
160. Generali Running Lions
161. GČP Running lions
162. TRINITY BANK
163. rodidla
164. MIZUNO CZECH
165. Winners Znojmo WHITE
166. WINNERS Znojmo RED
167. Cloud Runner
168. adidas Runners Fun Squad
169. Ztráta soběstačnosti
170. #Partička
171. Zřícený mosty
172. Pomaly Ďalej You Go
173. Cvičky
174. Faultier-Team
175. Společně s VINCI
176. Safran Cabin CZ
177. Teplej kozel
178. Coworkers.ai
179. Taste Run
180. Old Town Running Meisters
181. Old Town Running Jägers
182. Turbočimbur
183. Productboard
184. Kakadu
185. Preutulky.sk
186. Geis International
187. Excon
188. Aerobýci a dámy
189. Chlumský chrti
190. Vyběhaný Písty
191. Thomay
192. Neběžíš, nepřepínej!
193. Nezmaři
194. Cheetahs team
195. Zvířata na útěku
196. Barbaroi
197. STRV
198. ComAp
199. Old Apes
200. Lysá nás spojuje
201. ARTIN Solutions
202. Global wankers
203. Proč to dělám?
204. ST FJFI ČVUT TRALALALALA
205. Run For Fun
206. GARTAL Management
207. GARTAL STAVEBNÍ
208. Lenochodi
209. Dirty Dozen
210. 100pa MUNI
211. Peto na trati
212. run4rum
213. Running sushi
214. PeaceMakers
215. bez kremžské neběžím…
216. ILL EAGLES
217. POLY KALA
218. Kapitánovy děti
219. Vysoký pece
220. Rozběháme Mělník
221. CN Group
222. Papírově slabší
223. Nadšenci23
224. Apolinář VFN
225. TRX family
226. Dřevo a zem
227. Kavárenští povaleči
228. AžkLabi :)
229. Společnost přátel běhu
230. PMS
231. Pacienti s pľúcnou…
232. Vinograf
233. Sokolíci
234. J&T Running Team
235. Bylo nás 12
236. Stg Strupčice
237. FSPP CREW
238. Duhový Jednorožec
239. Vichr z hor
240. Pomalejší zubaři
241. pohodaci
242. Budweiser Budvar-áci
243. Vnorovy v pohybu
244. Běžci z pražské lesárny
245. Rum Fasta
246. #DCKM
247. Šumperské geny
248. SRTG Most
249. Seš lost
250. taꞰleť
251. adidas Leisure Runners
252. Veseláci
253. Se Stim smiř!
254. Corredores
255. Kde je David?
256. OCR Čelákovice
257. DEK
258. Bára Mottlová tým
259. Den(n)ík N
260. Hromová parta - dětských…
261. FCP
262. Ambiente
263. Ony v Onu
264. Poko Running Team „B“ /…
265. Achilles Runners
266. ČSOB Pojišťovna
267. Běžci
268. Brdská smečka
269. AKBK
270. Team Puma
271. KB PRO JISTOTU 2
272. KB PRO JISTOTU 1
273. adidas Runners Women
274. Hvozdnický šakalíci
275. Geloren
276. MEMODO
277. EUC zlatíčka
278. Konica Minolta
279. AGGLU
280. BENU
281. Simply Digital
282. Raiffka v pohybu. SAMOZŘEJMĚ.
283. PwC pomalí gepardi
284. Rajec
285. Panattoni
286. Snaha byla
287. Cheers
288. MITON
289. LEGAL INVEST Group a.s.
290. ŠAMPÓNI NA PRÁŠKÁCH
291. ČEPRO
292. DANUBE RUNNERS
293. We Are PORR Blue
294. We Are PORR Yellow
295. Kooperativa
296. Kooperativa 2
297. EPP #pomahejpohybem
298. ASICS FrontRunner Fun Squad
299. ASICS FrontRunner Girls Squad
300. ELI 2Run
301. ASICS FrontRunner Speed Squad
302. Běháme na krásu
303. Skupina ČEZ

Předávky Runway ladies

Předávka Čas na úseku Čas v cíli předávky Běžec
Start -- 13. 5. 04:10
1. Borová Lada 54m 13. 5. 05:04 Pavlína Holá
2. Lipka 56m 13. 5. 06:00 Blanka Vlachová
3. Kubova Huť 53m 13. 5. 06:53 Kateřina Kašková
4. Lenora 52m 13. 5. 07:46 Petr N.
5. Stožec 51m 13. 5. 08:37 Jakub Adam
6. Nová Pec 1h 29m 13. 5. 10:07 Martina Hrozová
7. Horní Planá 49m 13. 5. 10:56 Veronika Zborníková
8. Černá v Pošumaví 1h 16m 13. 5. 12:13 Petra Bačkovská
9. Milná 52m 13. 5. 13:05 Michaela Babáčová
10. Lipno nad Vltavou 1h 11m 13. 5. 14:17 Dajána Machová
11. Vyšší Brod 1h 6m 13. 5. 15:23 Tereza Machová
12. Rožmberk 43m 13. 5. 16:07 Zuzana Jenčíková
13. Rožmitál na Šumavě 45m 13. 5. 16:52 Pavlína Holá
14. Věžovatá Pláně 58m 13. 5. 17:51 Petr N.
15. Plešovice 1h 19m 13. 5. 19:11 Kateřina Kašková
16. Boršov 1h 20m 13. 5. 20:31 Blanka Vlachová
17. České Budějovice 1h 0m 13. 5. 21:32 Petra Bačkovská
18. Hluboká 54m 13. 5. 22:27 Jakub Adam
19. Purkarec 1h 8m 13. 5. 23:36 Martina Hrozová
20. Hněvkovice Zámek 1h 9m 14. 5. 00:45 Veronika Zborníková
21. Chrášťany 1h 18m 14. 5. 02:03 Michaela Babáčová
22. Slabčice 38m 14. 5. 02:41 Tereza Machová
23. Jetětice 51m 14. 5. 03:33 Dajána Machová
24. Květov 1h 0m 14. 5. 04:34 Zuzana Jenčíková
25. Kostelec nad Vltavou 1h 6m 14. 5. 05:40 Pavlína Holá
26. Klučenice 55m 14. 5. 06:35 Kateřina Kašková
27. Solenice 1h 3m 14. 5. 07:39 Blanka Vlachová
28. Kamýk na Vltavou 1h 2m 14. 5. 08:41 Petr N.
29. Líchovy 1h 11m 14. 5. 09:53 Martina Hrozová
30. Štola Josef 1h 5m 14. 5. 10:59 Petra Bačkovská
31. Živohošť 1h 17m 14. 5. 12:16 Veronika Zborníková
32. Rabyně 1h 33m 14. 5. 13:49 Jakub Adam
33. Slapy 59m 14. 5. 14:49 Dajána Machová
34. Davle 1h 36m 14. 5. 16:26 Zuzana Jenčíková
35. Vrané nad Vltavou 54m 14. 5. 17:20 Michaela Babáčová
Cíl 71 m 14. 5. 18:31 Tereza Machová
Celkem 38 h 21m