Výsledky Vltava Run

1. Adventní běhání
2. Český rozhlas - Pomáháme…
3. (R)UNISáci
4. River Road
5. Grilované srny
6. FUNatici
7. FOTRI
8. Jeden měsíc běžce
9. Benešovský běžecký klub
10. Rabbits Znojmo
11. Štěpíme kilometry
12. Ataccamaradi
13. Intenzivní běhny
14. Držím hubu a krok!
15. Oťákův gang
16. Čochtan Horní Slavkov
17. Gazela run team
18. MCSCH_team
19. Plníme si sny
20. WINEHOUSE.CZ
21. Wltaua
22. Nemluv a běž !!!
23. #girlsonfire
24. ScaleUp Board
25. TKAČEVOVA LETKA
26. Štefko Running Team
27. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny
28. Zase jsem netrénoval
29. SALMING
30. Na Prahu!
31. Powerfool girls
32. Kalokagathia Aliance
33. PASSERINVEST GROUP
34. Áběs Sedlčany
35. Diagnóza Motol
36. Zoufalej Cirkus
37. Poko Running Team / Runservice
38. Fractura
39. adidas Runners Prague hARdcore
40. Poradenské a krizové centrum
41. mámy NA ÚTĚKU
42. Deer Team
43. Párty co nikdy nekončí
44. Adventure running
45. Google
46. Splašené Tretry
47. Vltava Rum
48. Hlubocka 12
49. LEONTINKA
50. JIC
51. Blemcáček
52. Vltava RUM
53. M.R.C.I.N.A.
54. Nebuďlenoch
55. ČVUT ABSOLVENTI
56. OTC
57. #tymdejvid
58. seznam.cz
59. SONY
60. Bláznov nezastavíš
61. EW Runners
62. Nay dvanástka
63. Vavrysová team
64. Six dots
65. Louda auto
66. SPORTISIMO
67. SPORTISIMO Tým
68. Kamýk Runners
69. TOPfór
70. One+Eleven
71. Top4running - Team Faster
72. Top4running - Team Together
73. MY jsme RAIFFKA. SAMOZŘEJMĚ.
74. unalanu s Rajfkou
75. ELI BeamRunners
76. PBIS Dragons
77. PVL
78. Vesecká Komedie
79. Pornorun
80. RUN 3M RUM
81. JRD
82. No stress runners
83. Traumteam
84. Emilovi Vnuci
85. Runhojiči
86. Kde seš ty magore!?
87. Run Is Hobby
88. Runway ladies
89. Faurun
90. Sixpack
91. Gazely
92. CZECH NEWS CENTER
93. Wing Runners
94. Jdu běhat
95. Prosecco
96. Třista60
97. Map My Rum
98. #kdoutecevyhraje
99. Ideasense
100. Špinavý Terárium
101. Běženci
102. KPMG & friends
103. Desperados
104. Dobrý ročník
105. Hub Spirit
106. Lachtani 2023
107. Kutná Hora
108. HitGym
109. Lama Team
110. Fish & Chips
111. Runners from the North
112. Mighty Ducks
113. ZTPK
114. Planetomet2023
115. SportproPlzeň
116. Kočkozebropes
117. ORLICKÁ MAŠINA
118. SRTG Praha
119. KNL
120. Nestůj a běž!
121. Narcisrunners
122. Holešovická 12°
123. KYBERIA.SK
124. Vyšehradský výběr a přespolní
125. Geis
126. Hilťáci
127. STG Praha - Rokytka
128. Marathon BB Team
129. Budějcká dvanáctka
130. Římováci
131. Divočáci
132. NCOZ
133. Když můžeš, zpomal
134. RAC Cerhovice
135. To rozchodíš!
136. Za mrtvou ovcí
137. Zajíci
138. Doběhneme!
139. Cleared For Takeoff
140. Nekonečný příBĚH
141. Young&Guide
142. UPRCHLÍCI
143. Dali se dohromady
144. Cortex
145. Káťa a oškubánci
146. #KeckyJedouPecky
147. PEKASS ZETKO
148. BYLO NÁS VÍC
149. Bety
150. Šneci v tahu
151. Vorosená 12
152. Roadblock
153. HPE Runners
154. Rychlí zubaři
155. ZZS HMP
156. Felix Team
157. My vieme prečo...
158. Policajti ze čtyřky
159. BCB
160. Generali Running Lions
161. GČP Running lions
162. TRINITY BANK
163. rodidla
164. MIZUNO CZECH
165. Winners Znojmo WHITE
166. WINNERS Znojmo RED
167. Cloud Runner
168. adidas Runners Fun Squad
169. Ztráta soběstačnosti
170. #Partička
171. Zřícený mosty
172. Pomaly Ďalej You Go
173. Cvičky
174. Faultier-Team
175. Společně s VINCI
176. Safran Cabin CZ
177. Teplej kozel
178. Coworkers.ai
179. Taste Run
180. Old Town Running Meisters
181. Old Town Running Jägers
182. Turbočimbur
183. Productboard
184. Kakadu
185. Preutulky.sk
186. Geis International
187. Excon
188. Aerobýci a dámy
189. Chlumský chrti
190. Vyběhaný Písty
191. Thomay
192. Neběžíš, nepřepínej!
193. Nezmaři
194. Cheetahs team
195. Zvířata na útěku
196. Barbaroi
197. STRV
198. ComAp
199. Old Apes
200. Lysá nás spojuje
201. ARTIN Solutions
202. Global wankers
203. Proč to dělám?
204. ST FJFI ČVUT TRALALALALA
205. Run For Fun
206. GARTAL Management
207. GARTAL STAVEBNÍ
208. Lenochodi
209. Dirty Dozen
210. 100pa MUNI
211. Peto na trati
212. run4rum
213. Running sushi
214. PeaceMakers
215. bez kremžské neběžím…
216. ILL EAGLES
217. POLY KALA
218. Kapitánovy děti
219. Vysoký pece
220. Rozběháme Mělník
221. CN Group
222. Papírově slabší
223. Nadšenci23
224. Apolinář VFN
225. TRX family
226. Dřevo a zem
227. Kavárenští povaleči
228. AžkLabi :)
229. Společnost přátel běhu
230. PMS
231. Pacienti s pľúcnou…
232. Vinograf
233. Sokolíci
234. J&T Running Team
235. Bylo nás 12
236. Stg Strupčice
237. FSPP CREW
238. Duhový Jednorožec
239. Vichr z hor
240. Pomalejší zubaři
241. pohodaci
242. Budweiser Budvar-áci
243. Vnorovy v pohybu
244. Běžci z pražské lesárny
245. Rum Fasta
246. #DCKM
247. Šumperské geny
248. SRTG Most
249. Seš lost
250. taꞰleť
251. adidas Leisure Runners
252. Veseláci
253. Se Stim smiř!
254. Corredores
255. Kde je David?
256. OCR Čelákovice
257. DEK
258. Bára Mottlová tým
259. Den(n)ík N
260. Hromová parta - dětských…
261. FCP
262. Ambiente
263. Ony v Onu
264. Poko Running Team „B“ /…
265. Achilles Runners
266. ČSOB Pojišťovna
267. Běžci
268. Brdská smečka
269. AKBK
270. Team Puma
271. KB PRO JISTOTU 2
272. KB PRO JISTOTU 1
273. adidas Runners Women
274. Hvozdnický šakalíci
275. Geloren
276. MEMODO
277. EUC zlatíčka
278. Konica Minolta
279. AGGLU
280. BENU
281. Simply Digital
282. Raiffka v pohybu. SAMOZŘEJMĚ.
283. PwC pomalí gepardi
284. Rajec
285. Panattoni
286. Snaha byla
287. Cheers
288. MITON
289. LEGAL INVEST Group a.s.
290. ŠAMPÓNI NA PRÁŠKÁCH
291. ČEPRO
292. DANUBE RUNNERS
293. We Are PORR Blue
294. We Are PORR Yellow
295. Kooperativa
296. Kooperativa 2
297. EPP #pomahejpohybem
298. ASICS FrontRunner Fun Squad
299. ASICS FrontRunner Girls Squad
300. ELI 2Run
301. ASICS FrontRunner Speed Squad
302. Běháme na krásu
303. Skupina ČEZ

7. Horní Planá

Poř Tým Běžec Čas na úseku Celkový čas Ztráta
1 32. Kalokagathia Aliance Lukáš Olejníček 26m 4h 8m --
2 20. WINEHOUSE.CZ Daniel Noah 27m 4h 14m +5m
3 269. AKBK Lukáš Kocur 30m 4h 15m +7m
4 37. Poko Running Team / Runservice Lubomír Pokorný 28m 4h 26m +18m
5 219. Vysoký pece Václav Osovský 31m 4h 32m +23m
6 189. Chlumský chrti František Vedl 34m 4h 43m +35m
7 100. Špinavý Terárium Jan Jurák 33m 4h 44m +35m
8 34. Áběs Sedlčany Martina Nováková 32m 4h 54m +45m
9 18. MCSCH_team Barbora Názlerová 34m 4h 56m +47m
10 301. ASICS FrontRunner Speed Squad Wouter van Rossum 30m 4h 57m +49m
11 72. Top4running - Team Together Jan Vejvoda 33m 4h 58m +50m
12 9. Benešovský běžecký klub Martin Pertlík 33m 5h 1m +53m
13 51. Blemcáček Michal Schwan 36m 5h 5m +56m
14 64. Six dots Martin Marek 37m 5h 6m +58m
15 268. Brdská smečka Zdeněk Hnilo 29m 5h 7m +59m
16 257. DEK radek gronych 36m 5h 10m +1h 1m
17 270. Team Puma Clement Thiebaut (TBC) 31m 5h 11m +1h 2m
18 86. Kde seš ty magore!? Jakub Brůha 37m 5h 12m +1h 4m
19 22. Nemluv a běž !!! Luboš Jemelka 36m 5h 13m +1h 4m
20 264. Poko Running Team „B“ /… Veronika Košíčková 41m 5h 13m +1h 5m
21 27. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny Jiří Stejskal 33m 5h 17m +1h 9m
22 147. PEKASS ZETKO Jiří Melichar 36m 5h 18m +1h 10m
23 71. Top4running - Team Faster Najla Aqdeir 34m 5h 18m +1h 10m
24 28. Zase jsem netrénoval Tomáš Klaus 39m 5h 20m +1h 11m
25 31. Powerfool girls Barbora Janůrková 44m 5h 25m +1h 16m
26 244. Běžci z pražské lesárny Kateřina Balcerová 42m 5h 25m +1h 16m
27 3. (R)UNISáci Lucie Swiatková 45m 5h 27m +1h 19m
28 143. Dali se dohromady Michal Štulpa 38m 5h 29m +1h 20m
29 163. rodidla Jiří Dekastello 36m 5h 29m +1h 21m
30 252. Veseláci Pavel Wehrberger 37m 5h 29m +1h 21m
31 55. ČVUT ABSOLVENTI Ladislav Kubát 38m 5h 30m +1h 22m
32 90. Sixpack Martin Dostál 37m 5h 30m +1h 22m
33 142. UPRCHLÍCI Adam Filip 40m 5h 32m +1h 24m
34 38. Fractura Karel Křížek 33m 5h 32m +1h 24m
35 152. Roadblock Barbora Kasinová 39m 5h 33m +1h 24m
36 170. #Partička Kristýna Andresová 37m 5h 33m +1h 24m
37 129. Budějcká dvanáctka Andrea Hovorková 42m 5h 34m +1h 25m
38 164. MIZUNO CZECH Jaromír Navara 40m 5h 34m +1h 25m
39 182. Turbočimbur Viktor Asimov 41m 5h 34m +1h 25m
40 213. Running sushi Radek Stuchlík 42m 5h 34m +1h 26m
41 48. Hlubocka 12 Jiří Povišer 37m 5h 34m +1h 26m
42 122. Holešovická 12° Hedy Lemus Bird 42m 5h 35m +1h 26m
43 211. Peto na trati Katarína Kapráľová 41m 5h 35m +1h 27m
44 159. BCB Šimon Prokop 37m 5h 36m +1h 28m
45 68. Kamýk Runners David Kyrián 40m 5h 36m +1h 28m
46 168. adidas Runners Fun Squad Lucie Kalivodová 43m 5h 36m +1h 28m
47 119. KNL Andrej Uhrin 37m 5h 38m +1h 30m
48 101. Běženci Veronika Klajmonová 40m 5h 40m +1h 32m
49 87. Run Is Hobby Pavel Paťha 43m 5h 41m +1h 32m
50 192. Neběžíš, nepřepínej! Marcela Vybíralová 45m 5h 41m +1h 33m
51 98. #kdoutecevyhraje Marie Janáková 51m 5h 41m +1h 33m
52 81. JRD Josef Hofmeister 42m 5h 41m +1h 33m
53 83. Traumteam Tereza Pemlova 43m 5h 41m +1h 33m
54 203. Proč to dělám? Eva Stejskalová 39m 5h 42m +1h 34m
55 118. SRTG Praha Věra Lukavcová 49m 5h 42m +1h 34m
56 146. #KeckyJedouPecky Kateřina Trantová 40m 5h 42m +1h 34m
57 130. Římováci Eliška Dvořáková 37m 5h 42m +1h 34m
58 95. Prosecco Michal Wertheim 35m 5h 42m +1h 34m
59 174. Faultier-Team Lukáš Eger 41m 5h 43m +1h 35m
60 10. Rabbits Znojmo Jakub Šigut 42m 5h 43m +1h 35m
61 262. Ambiente Barbora Čápková 43m 5h 43m +1h 35m
62 53. M.R.C.I.N.A. Andrea Košutová 37m 5h 44m +1h 35m
63 249. Seš lost Stanislav Bálka 37m 5h 44m +1h 35m
64 75. ELI BeamRunners Ilona Jahodová 45m 5h 45m +1h 37m
65 148. BYLO NÁS VÍC Zdeněk Psota 39m 5h 45m +1h 37m
66 199. Old Apes Štěpánka Fendrych 41m 5h 45m +1h 37m
67 204. ST FJFI ČVUT TRALALALALA Eliška Zugarová 43m 5h 45m +1h 37m
68 39. adidas Runners Prague hARdcore Marie Nálepová 37m 5h 46m +1h 38m
69 238. Duhový Jednorožec Lukáš Pfeifer 35m 5h 47m +1h 38m
70 12. Ataccamaradi Michal Humaj 37m 5h 47m +1h 39m
71 214. PeaceMakers Šárka Wnuková 39m 5h 47m +1h 39m
72 125. Geis Tereza Kirlíková 44m 5h 48m +1h 39m
73 283. PwC pomalí gepardi Jiřina Bílková 45m 5h 48m +1h 40m
74 67. SPORTISIMO Tým Karolína Holešová 43m 5h 48m +1h 40m
75 297. EPP #pomahejpohybem Alice Horáková 42m 5h 48m +1h 40m
76 153. HPE Runners Jan Wagner 44m 5h 49m +1h 40m
77 26. Štefko Running Team David Nekovář 39m 5h 49m +1h 41m
78 273. adidas Runners Women Karolína Chládková 39m 5h 49m +1h 41m
79 181. Old Town Running Jägers Martin Ball 53m 5h 49m +1h 41m
80 259. Den(n)ík N Michal Onufer 41m 5h 50m +1h 42m
81 175. Společně s VINCI Jan Čapek 37m 5h 50m +1h 42m
82 91. Gazely Veronika Losová 36m 5h 50m +1h 42m
83 261. FCP Halka Hovorková 43m 5h 50m +1h 42m
84 180. Old Town Running Meisters Daniel Ircing 41m 5h 51m +1h 43m
85 188. Aerobýci a dámy Klára Šnoblová 44m 5h 51m +1h 43m
86 271. KB PRO JISTOTU 2 Daniel Zavrtálek 41m 5h 51m +1h 43m
87 99. Ideasense Vít Hofman 42m 5h 51m +1h 43m
88 274. Hvozdnický šakalíci Matěj Kostruh 34m 5h 51m +1h 43m
89 184. Kakadu Veronika Deketova 38m 5h 51m +1h 43m
90 285. Panattoni Petra Fránková 42m 5h 52m +1h 43m
91 7. FOTRI Gabriel Király 39m 5h 52m +1h 44m
92 66. SPORTISIMO Klára Szabová 44m 5h 52m +1h 44m
93 247. Šumperské geny Richard Chotváč 39m 5h 53m +1h 44m
94 303. Skupina ČEZ Šárka Gorylová 41m 5h 53m +1h 45m
95 59. SONY Kateřina Zimová 48m 5h 53m +1h 45m
96 16. Čochtan Horní Slavkov Jiří Graňák 42m 5h 54m +1h 46m
97 193. Nezmaři Vladimír Kesl 46m 5h 54m +1h 46m
98 4. River Road Václav Pur 38m 5h 54m +1h 46m
99 112. Mighty Ducks Jan Černý 39m 5h 54m +1h 46m
100 57. #tymdejvid Helena Vašová 49m 5h 55m +1h 47m
101 217. POLY KALA Roman Číšecký 34m 5h 56m +1h 47m
102 243. Vnorovy v pohybu Pavla Hejlková 45m 5h 56m +1h 48m
103 106. Lachtani 2023 Alena Andruško 46m 5h 56m +1h 48m
104 229. Společnost přátel běhu Karolína Hanušová 52m 5h 56m +1h 48m
105 202. Global wankers Mojmír Jiříkovský 49m 5h 57m +1h 48m
106 140. Nekonečný příBĚH Lenka Kubínová 45m 5h 57m +1h 49m
107 77. PVL Petr Klier 35m 5h 57m +1h 49m
108 206. GARTAL Management Věra Novikova 44m 5h 57m +1h 49m
109 226. Dřevo a zem Petr Blahník 40m 5h 58m +1h 49m
110 154. Rychlí zubaři Mária Holaková 42m 5h 58m +1h 49m
111 187. Excon Mirko Baumann 41m 5h 58m +1h 50m
112 78. Vesecká Komedie Robin Rohrich 35m 5h 58m +1h 50m
113 236. Stg Strupčice Pavel Vaněk 36m 5h 58m +1h 50m
114 45. Google Tuan Truong Anh 48m 5h 58m +1h 50m
115 133. Když můžeš, zpomal Barbora Kudějová 41m 5h 58m +1h 50m
116 290. ŠAMPÓNI NA PRÁŠKÁCH Eva Čechová 46m 5h 59m +1h 51m
117 113. ZTPK Michal Hardyn 36m 5h 59m +1h 51m
118 280. BENU Natália Ondusková 37m 6h 0m +1h 51m
119 74. unalanu s Rajfkou Markéta Pinto 40m 6h 0m +1h 52m
120 124. Vyšehradský výběr a přespolní Michaela Jelínkova 41m 6h 0m +1h 52m
121 117. ORLICKÁ MAŠINA Martina Paulišová 46m 6h 1m +1h 52m
122 216. ILL EAGLES Jan Peroutka 37m 6h 1m +1h 53m
123 272. KB PRO JISTOTU 1 Jakub Veselý 39m 6h 1m +1h 53m
124 84. Emilovi Vnuci Štěpán Materna 45m 6h 1m +1h 53m
125 23. #girlsonfire Michaela Žáková 44m 6h 1m +1h 53m
126 281. Simply Digital Sophia Stoltz 35m 6h 1m +1h 53m
127 266. ČSOB Pojišťovna Šárka Trojanová 52m 6h 2m +1h 53m
128 102. KPMG & friends Jan Kovařík 38m 6h 2m +1h 53m
129 173. Cvičky Nikola Schwachová 38m 6h 2m +1h 54m
130 296. Kooperativa 2 Martin Fišer 38m 6h 3m +1h 54m
131 294. We Are PORR Yellow Jan Klacík 41m 6h 4m +1h 55m
132 46. Splašené Tretry Pavla Vrbková 35m 6h 4m +1h 55m
133 205. Run For Fun Martin Černý 39m 6h 4m +1h 56m
134 141. Young&Guide Josef Štefl 34m 6h 4m +1h 56m
135 116. Kočkozebropes TOMÁŠ KRASNAY 36m 6h 4m +1h 56m
136 73. MY jsme RAIFFKA. SAMOZŘEJMĚ. Lukáš Hlůže 42m 6h 5m +1h 56m
137 241. pohodaci Tereza Patzenhauerova 43m 6h 5m +1h 57m
138 172. Pomaly Ďalej You Go Eva Hejduková 44m 6h 5m +1h 57m
139 17. Gazela run team Renata Pospíchalová 41m 6h 5m +1h 57m
140 191. Thomay Tomáš Hoznauer 46m 6h 5m +1h 57m
141 15. Oťákův gang Kristina Brabcová 40m 6h 5m +1h 57m
142 284. Rajec Martin Mateáš 41m 6h 6m +1h 58m
143 201. ARTIN Solutions Tomáš Troller 38m 6h 6m +1h 58m
144 215. bez kremžské neběžím… Eva Bahníčková 45m 6h 6m +1h 58m
145 155. ZZS HMP Jana Poštová 47m 6h 6m +1h 58m
146 299. ASICS FrontRunner Girls Squad Becca Burns 44m 6h 7m +1h 59m
147 183. Productboard Efstathios (Stathis) Eleftheriadis 54m 6h 7m +1h 59m
148 295. Kooperativa Zdeněk Roth 33m 6h 7m +1h 59m
149 167. Cloud Runner Jan Špacír 41m 6h 7m +1h 59m
150 171. Zřícený mosty Lukáš Nechvátal 45m 6h 7m +1h 59m
151 279. AGGLU Sona Rešetárová 40m 6h 8m +1h 59m
152 208. Lenochodi Michal Musil 38m 6h 8m +1h 59m
153 93. Wing Runners Lucie Martínková 51m 6h 8m +2h 0m
154 136. Za mrtvou ovcí Jiri Pojer 37m 6h 8m +2h 0m
155 239. Vichr z hor Milan Zaňka 40m 6h 8m +2h 0m
156 276. MEMODO Ondřej Černohorský 40m 6h 8m +2h 0m
157 47. Vltava Rum Karolina Vinšová 39m 6h 9m +2h 0m
158 60. Bláznov nezastavíš Tomáš Mikuška 34m 6h 9m +2h 1m
159 298. ASICS FrontRunner Fun Squad Mette Sørensen 49m 6h 9m +2h 1m
160 178. Coworkers.ai Petr Vavrečka 38m 6h 9m +2h 1m
161 79. Pornorun Eliška Koblížková 43m 6h 10m +2h 1m
162 138. Doběhneme! Radka Tichá 41m 6h 10m +2h 2m
163 210. 100pa MUNI Kristýna Kachlíková 42m 6h 10m +2h 2m
164 225. TRX family Petr Mašek 43m 6h 10m +2h 2m
165 300. ELI 2Run Roman Hvězda 39m 6h 11m +2h 2m
166 245. Rum Fasta Jan Kadilak 37m 6h 12m +2h 4m
167 149. Bety Barbora Kabátová 45m 6h 12m +2h 4m
168 160. Generali Running Lions Pavlína Cilenti 39m 6h 12m +2h 4m
169 209. Dirty Dozen Jana Janáčová 35m 6h 12m +2h 4m
170 162. TRINITY BANK Marcela Sklenářová 41m 6h 12m +2h 4m
171 44. Adventure running Lukas Kolafa 40m 6h 13m +2h 5m
172 33. PASSERINVEST GROUP Ladislav Pícha 40m 6h 14m +2h 5m
173 166. WINNERS Znojmo RED David Olejník 43m 6h 14m +2h 5m
174 267. Běžci Michal Nosavcov 44m 6h 14m +2h 6m
175 286. Snaha byla Denis Vėrosta 46m 6h 14m +2h 6m
176 144. Cortex Jiří Šulc 42m 6h 14m +2h 6m
177 197. STRV Ondrej Slaby 44m 6h 14m +2h 6m
178 291. ČEPRO Vladimír Šlosar 41m 6h 14m +2h 6m
179 246. #DCKM Dominika Fenclová 37m 6h 15m +2h 7m
180 56. OTC Andrea Šplíchalová 36m 6h 15m +2h 7m
181 233. Sokolíci Roman Pacina 39m 6h 15m +2h 7m
182 185. Preutulky.sk Andrej Lachkovič 42m 6h 16m +2h 7m
183 29. SALMING Kateřina Culková 42m 6h 16m +2h 7m
184 302. Běháme na krásu Kateřina Havelková 39m 6h 16m +2h 7m
185 158. Policajti ze čtyřky Petra Holubová 46m 6h 17m +2h 8m
186 289. LEGAL INVEST Group a.s. Marek Záruba 40m 6h 17m +2h 9m
187 52. Vltava RUM Pavla Strnadová 47m 6h 17m +2h 9m
188 131. Divočáci Petr Janoušek 34m 6h 18m +2h 9m
189 114. Planetomet2023 Vladimír Pilný 40m 6h 18m +2h 10m
190 92. CZECH NEWS CENTER Jan Weisser 42m 6h 18m +2h 10m
191 30. Na Prahu! Veronika Adámková 38m 6h 19m +2h 10m
192 218. Kapitánovy děti Vendula Hlaváčová 49m 6h 19m +2h 10m
193 287. Cheers Lucie Majorošová 51m 6h 20m +2h 12m
194 137. Zajíci Alena Petráková 44m 6h 20m +2h 12m
195 126. Hilťáci Michaela Trubačová 40m 6h 20m +2h 12m
196 128. Marathon BB Team Božena Petrášová 42m 6h 21m +2h 12m
197 223. Nadšenci23 Lenka Horká 39m 6h 21m +2h 13m
198 254. Corredores Jan Štikar 39m 6h 22m +2h 14m
199 248. SRTG Most Josef Ulrych 40m 6h 22m +2h 14m
200 62. Nay dvanástka Ludovit Csenkey 45m 6h 23m +2h 14m
201 110. Fish & Chips Libor Sova 46m 6h 23m +2h 15m
202 253. Se Stim smiř! Moris Bangoura 37m 6h 24m +2h 15m
203 169. Ztráta soběstačnosti Lukáš Vacovský 36m 6h 24m +2h 16m
204 222. Papírově slabší Miloš Mojžiš 37m 6h 24m +2h 16m
205 70. One+Eleven Zuzana Fraňková 51m 6h 24m +2h 16m
206 250. taꞰleť Miroslava Doleželová 42m 6h 24m +2h 16m
207 157. My vieme prečo... Hanka Bieliková Viglašová 39m 6h 24m +2h 16m
208 97. Map My Rum Andrea Mlezivová 50m 6h 24m +2h 16m
209 105. Hub Spirit Katka Martínková 49m 6h 25m +2h 16m
210 132. NCOZ Petr Kordík 39m 6h 25m +2h 16m
211 123. KYBERIA.SK Juraj Sekera 44m 6h 25m +2h 17m
212 177. Teplej kozel Anička Rumpelová 43m 6h 25m +2h 17m
213 61. EW Runners Milan Polakovič 38m 6h 26m +2h 17m
214 107. Kutná Hora Irena Brandejská 48m 6h 26m +2h 18m
215 292. DANUBE RUNNERS Lucia Liktorová 44m 6h 26m +2h 18m
216 224. Apolinář VFN Vladimíra Toplaková 47m 6h 26m +2h 18m
217 161. GČP Running lions Viktor Blovský 44m 6h 26m +2h 18m
218 13. Intenzivní běhny Jana Trávníčková 51m 6h 27m +2h 19m
219 63. Vavrysová team Magdalena Loulová 45m 6h 27m +2h 19m
220 1. Adventní běhání Kateřina Biznarová 43m 6h 28m +2h 19m
221 121. Narcisrunners Kristyna Hubená 45m 6h 28m +2h 20m
222 207. GARTAL STAVEBNÍ Zdeněk Plevač 55m 6h 28m +2h 20m
223 36. Zoufalej Cirkus František Dvořák 43m 6h 28m +2h 20m
224 50. JIC Jana Švecová 51m 6h 28m +2h 20m
225 275. Geloren Šárka Faltusová 51m 6h 29m +2h 20m
226 151. Vorosená 12 Ladislav Sita 43m 6h 29m +2h 20m
227 212. run4rum Žofie Zemánková 46m 6h 29m +2h 21m
228 109. Lama Team Lenka Vlková 54m 6h 29m +2h 21m
229 242. Budweiser Budvar-áci Klára Šťastná 40m 6h 29m +2h 21m
230 195. Zvířata na útěku Blanka Sedláčková 48m 6h 30m +2h 21m
231 198. ComAp Kateřina Novotná 45m 6h 31m +2h 23m
232 135. To rozchodíš! Barbora Pánková 44m 6h 31m +2h 23m
233 5. Grilované srny Lenka Janováčová 39m 6h 31m +2h 23m
234 120. Nestůj a běž! Madla Králová 41m 6h 31m +2h 23m
235 179. Taste Run Ondřej Lučan 40m 6h 31m +2h 23m
236 35. Diagnóza Motol Monika Langšádlová 43m 6h 31m +2h 23m
237 82. No stress runners mIROSLAV mIKULÁŠ 42m 6h 32m +2h 23m
238 41. mámy NA ÚTĚKU Kateřina Matějková 44m 6h 32m +2h 23m
239 234. J&T Running Team Barbora Jandová 46m 6h 32m +2h 23m
240 24. ScaleUp Board Kateřina Kraftová 44m 6h 32m +2h 24m
241 251. adidas Leisure Runners Tereza Chotašová 44m 6h 32m +2h 24m
242 282. Raiffka v pohybu. SAMOZŘEJMĚ. Jozef Juhás 50m 6h 32m +2h 24m
243 190. Vyběhaný Písty Bibiána Blažková 46m 6h 33m +2h 24m
244 139. Cleared For Takeoff Petr Procházka 38m 6h 33m +2h 25m
245 231. Pacienti s pľúcnou… Roman Buček 41m 6h 33m +2h 25m
246 21. Wltaua Petra Feřtrová 43m 6h 35m +2h 26m
247 80. RUN 3M RUM Stanislava Kennedy 45m 6h 35m +2h 27m
248 58. seznam.cz Asiia Gataullina 55m 6h 35m +2h 27m
249 94. Jdu běhat Bára Velková 41m 6h 35m +2h 27m
250 260. Hromová parta - dětských… Patrik Bledý 43m 6h 36m +2h 27m
251 240. Pomalejší zubaři Kateřina Havlíčková 45m 6h 36m +2h 27m
252 165. Winners Znojmo WHITE Jitka Ježková 43m 6h 36m +2h 28m
253 145. Káťa a oškubánci Dita Hofreiterová 43m 6h 37m +2h 28m
254 89. Faurun Pavel Ročák 44m 6h 37m +2h 28m
255 103. Desperados Gennadiy Strionov 50m 6h 37m +2h 29m
256 186. Geis International Szymon Guzowski 49m 6h 37m +2h 29m
257 176. Safran Cabin CZ Anatolii Bondarchuk 37m 6h 37m +2h 29m
258 255. Kde je David? Michaela Mcclelland 51m 6h 37m +2h 29m
259 108. HitGym Vratislav Blecha 39m 6h 39m +2h 30m
260 230. PMS Kateřina Hodná 42m 6h 39m +2h 31m
261 49. LEONTINKA Martin Jozífek 41m 6h 39m +2h 31m
262 196. Barbaroi Milada Svobodová 40m 6h 39m +2h 31m
263 65. Louda auto Jakub Stibůrek 33m 6h 41m +2h 32m
264 2. Český rozhlas - Pomáháme… Zdeněk Štaiger st. 44m 6h 41m +2h 33m
265 115. SportproPlzeň Diana Gálisová 43m 6h 42m +2h 33m
266 111. Runners from the North Luboš Matoušek 45m 6h 42m +2h 34m
267 96. Třista60 David Chadraba 41m 6h 42m +2h 34m
268 263. Ony v Onu Petra Brandejsová 42m 6h 43m +2h 34m
269 19. Plníme si sny Michal Janko 38m 6h 44m +2h 35m
270 104. Dobrý ročník Jan Klouček 42m 6h 44m +2h 35m
271 221. CN Group Marek Mikleš 37m 6h 44m +2h 35m
272 134. RAC Cerhovice Urxová Jana 48m 6h 44m +2h 35m
273 220. Rozběháme Mělník Petr Silaštík 48m 6h 44m +2h 35m
274 227. Kavárenští povaleči Petr Podaný 40m 6h 44m +2h 36m
275 237. FSPP CREW Anna Klíčová 43m 6h 45m +2h 37m
276 14. Držím hubu a krok! Alžběta Nováková 49m 6h 46m +2h 37m
277 256. OCR Čelákovice Jan Pfeffer 42m 6h 46m +2h 37m
278 156. Felix Team Lea Simaichlová 44m 6h 46m +2h 38m
279 258. Bára Mottlová tým Barbora Mottlová 53m 6h 46m +2h 38m
280 88. Runway ladies Veronika Zborníková 49m 6h 46m +2h 38m
281 235. Bylo nás 12 Kristýna Drdáková 51m 6h 47m +2h 38m
282 76. PBIS Dragons Louise McCloy 44m 6h 47m +2h 38m
283 25. TKAČEVOVA LETKA Jan Vašák 42m 6h 47m +2h 39m
284 127. STG Praha - Rokytka Šárka Holoubková 49m 6h 48m +2h 39m
285 228. AžkLabi :) Ondřej Hanzlík 38m 6h 48m +2h 39m
286 278. Konica Minolta Marian Lorenc 40m 6h 48m +2h 40m
287 43. Párty co nikdy nekončí Lucie Klusáková 53m 6h 50m +2h 41m
288 54. Nebuďlenoch Michal Horák 50m 6h 51m +2h 42m
289 293. We Are PORR Blue Lukáš Teichmann 43m 6h 51m +2h 43m
290 288. MITON Jiří Marek 37m 6h 53m +2h 45m
291 40. Poradenské a krizové centrum Martin Trpišovský 35m 6h 54m +2h 46m
292 85. Runhojiči Lucie Boková 46m 6h 55m +2h 46m
293 8. Jeden měsíc běžce Hana Kowolowski 54m 6h 55m +2h 47m
294 42. Deer Team Eva Ducháčková 45m 6h 58m +2h 49m
295 11. Štěpíme kilometry Štěpánka Drexlerová 50m 6h 59m +2h 51m
296 277. EUC zlatíčka Michaela Hajduková 38m 6h 59m +2h 51m
297 194. Cheetahs team Mariana Wesley 41m 6h 59m +2h 51m
298 150. Šneci v tahu Stanislav Sršeň 50m 7h 8m +2h 59m
299 200. Lysá nás spojuje Věra Zoubková 1h 3m 7h 8m +3h 0m
300 6. FUNatici Jaroslav Nesl 38m 7h 8m +3h 0m
301 265. Achilles Runners Jana Ludackova 1h 0m 7h 22m +3h 14m
302 69. TOPfór Veronika Hruskova 49m 7h 43m +3h 35m
303 232. Vinograf Kateřina Věra Holna 1h 19m 7h 55m +3h 46m

Časy jsou orientační.