Výsledky Vltava Run

1. Adventní běhání
2. Český rozhlas - Pomáháme…
3. (R)UNISáci
4. River Road
5. Grilované srny
6. FUNatici
7. FOTRI
8. Jeden měsíc běžce
9. Benešovský běžecký klub
10. Rabbits Znojmo
11. Štěpíme kilometry
12. Ataccamaradi
13. Intenzivní běhny
14. Držím hubu a krok!
15. Oťákův gang
16. Čochtan Horní Slavkov
17. Gazela run team
18. MCSCH_team
19. Plníme si sny
20. WINEHOUSE.CZ
21. Wltaua
22. Nemluv a běž !!!
23. #girlsonfire
24. ScaleUp Board
25. TKAČEVOVA LETKA
26. Štefko Running Team
27. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny
28. Zase jsem netrénoval
29. SALMING
30. Na Prahu!
31. Powerfool girls
32. Kalokagathia Aliance
33. PASSERINVEST GROUP
34. Áběs Sedlčany
35. Diagnóza Motol
36. Zoufalej Cirkus
37. Poko Running Team / Runservice
38. Fractura
39. adidas Runners Prague hARdcore
40. Poradenské a krizové centrum
41. mámy NA ÚTĚKU
42. Deer Team
43. Párty co nikdy nekončí
44. Adventure running
45. Google
46. Splašené Tretry
47. Vltava Rum
48. Hlubocka 12
49. LEONTINKA
50. JIC
51. Blemcáček
52. Vltava RUM
53. M.R.C.I.N.A.
54. Nebuďlenoch
55. ČVUT ABSOLVENTI
56. OTC
57. #tymdejvid
58. seznam.cz
59. SONY
60. Bláznov nezastavíš
61. EW Runners
62. Nay dvanástka
63. Vavrysová team
64. Six dots
65. Louda auto
66. SPORTISIMO
67. SPORTISIMO Tým
68. Kamýk Runners
69. TOPfór
70. One+Eleven
71. Top4running - Team Faster
72. Top4running - Team Together
73. MY jsme RAIFFKA. SAMOZŘEJMĚ.
74. unalanu s Rajfkou
75. ELI BeamRunners
76. PBIS Dragons
77. PVL
78. Vesecká Komedie
79. Pornorun
80. RUN 3M RUM
81. JRD
82. No stress runners
83. Traumteam
84. Emilovi Vnuci
85. Runhojiči
86. Kde seš ty magore!?
87. Run Is Hobby
88. Runway ladies
89. Faurun
90. Sixpack
91. Gazely
92. CZECH NEWS CENTER
93. Wing Runners
94. Jdu běhat
95. Prosecco
96. Třista60
97. Map My Rum
98. #kdoutecevyhraje
99. Ideasense
100. Špinavý Terárium
101. Běženci
102. KPMG & friends
103. Desperados
104. Dobrý ročník
105. Hub Spirit
106. Lachtani 2023
107. Kutná Hora
108. HitGym
109. Lama Team
110. Fish & Chips
111. Runners from the North
112. Mighty Ducks
113. ZTPK
114. Planetomet2023
115. SportproPlzeň
116. Kočkozebropes
117. ORLICKÁ MAŠINA
118. SRTG Praha
119. KNL
120. Nestůj a běž!
121. Narcisrunners
122. Holešovická 12°
123. KYBERIA.SK
124. Vyšehradský výběr a přespolní
125. Geis
126. Hilťáci
127. STG Praha - Rokytka
128. Marathon BB Team
129. Budějcká dvanáctka
130. Římováci
131. Divočáci
132. NCOZ
133. Když můžeš, zpomal
134. RAC Cerhovice
135. To rozchodíš!
136. Za mrtvou ovcí
137. Zajíci
138. Doběhneme!
139. Cleared For Takeoff
140. Nekonečný příBĚH
141. Young&Guide
142. UPRCHLÍCI
143. Dali se dohromady
144. Cortex
145. Káťa a oškubánci
146. #KeckyJedouPecky
147. PEKASS ZETKO
148. BYLO NÁS VÍC
149. Bety
150. Šneci v tahu
151. Vorosená 12
152. Roadblock
153. HPE Runners
154. Rychlí zubaři
155. ZZS HMP
156. Felix Team
157. My vieme prečo...
158. Policajti ze čtyřky
159. BCB
160. Generali Running Lions
161. GČP Running lions
162. TRINITY BANK
163. rodidla
164. MIZUNO CZECH
165. Winners Znojmo WHITE
166. WINNERS Znojmo RED
167. Cloud Runner
168. adidas Runners Fun Squad
169. Ztráta soběstačnosti
170. #Partička
171. Zřícený mosty
172. Pomaly Ďalej You Go
173. Cvičky
174. Faultier-Team
175. Společně s VINCI
176. Safran Cabin CZ
177. Teplej kozel
178. Coworkers.ai
179. Taste Run
180. Old Town Running Meisters
181. Old Town Running Jägers
182. Turbočimbur
183. Productboard
184. Kakadu
185. Preutulky.sk
186. Geis International
187. Excon
188. Aerobýci a dámy
189. Chlumský chrti
190. Vyběhaný Písty
191. Thomay
192. Neběžíš, nepřepínej!
193. Nezmaři
194. Cheetahs team
195. Zvířata na útěku
196. Barbaroi
197. STRV
198. ComAp
199. Old Apes
200. Lysá nás spojuje
201. ARTIN Solutions
202. Global wankers
203. Proč to dělám?
204. ST FJFI ČVUT TRALALALALA
205. Run For Fun
206. GARTAL Management
207. GARTAL STAVEBNÍ
208. Lenochodi
209. Dirty Dozen
210. 100pa MUNI
211. Peto na trati
212. run4rum
213. Running sushi
214. PeaceMakers
215. bez kremžské neběžím…
216. ILL EAGLES
217. POLY KALA
218. Kapitánovy děti
219. Vysoký pece
220. Rozběháme Mělník
221. CN Group
222. Papírově slabší
223. Nadšenci23
224. Apolinář VFN
225. TRX family
226. Dřevo a zem
227. Kavárenští povaleči
228. AžkLabi :)
229. Společnost přátel běhu
230. PMS
231. Pacienti s pľúcnou…
232. Vinograf
233. Sokolíci
234. J&T Running Team
235. Bylo nás 12
236. Stg Strupčice
237. FSPP CREW
238. Duhový Jednorožec
239. Vichr z hor
240. Pomalejší zubaři
241. pohodaci
242. Budweiser Budvar-áci
243. Vnorovy v pohybu
244. Běžci z pražské lesárny
245. Rum Fasta
246. #DCKM
247. Šumperské geny
248. SRTG Most
249. Seš lost
250. taꞰleť
251. adidas Leisure Runners
252. Veseláci
253. Se Stim smiř!
254. Corredores
255. Kde je David?
256. OCR Čelákovice
257. DEK
258. Bára Mottlová tým
259. Den(n)ík N
260. Hromová parta - dětských…
261. FCP
262. Ambiente
263. Ony v Onu
264. Poko Running Team „B“ /…
265. Achilles Runners
266. ČSOB Pojišťovna
267. Běžci
268. Brdská smečka
269. AKBK
270. Team Puma
271. KB PRO JISTOTU 2
272. KB PRO JISTOTU 1
273. adidas Runners Women
274. Hvozdnický šakalíci
275. Geloren
276. MEMODO
277. EUC zlatíčka
278. Konica Minolta
279. AGGLU
280. BENU
281. Simply Digital
282. Raiffka v pohybu. SAMOZŘEJMĚ.
283. PwC pomalí gepardi
284. Rajec
285. Panattoni
286. Snaha byla
287. Cheers
288. MITON
289. LEGAL INVEST Group a.s.
290. ŠAMPÓNI NA PRÁŠKÁCH
291. ČEPRO
292. DANUBE RUNNERS
293. We Are PORR Blue
294. We Are PORR Yellow
295. Kooperativa
296. Kooperativa 2
297. EPP #pomahejpohybem
298. ASICS FrontRunner Fun Squad
299. ASICS FrontRunner Girls Squad
300. ELI 2Run
301. ASICS FrontRunner Speed Squad
302. Běháme na krásu
303. Skupina ČEZ

8. Černá v Pošumaví

Poř Tým Běžec Čas na úseku Celkový čas Ztráta
1 32. Kalokagathia Aliance Pavel Brýdl 45m 4h 53m --
2 20. WINEHOUSE.CZ Jan Švadlenka 42m 4h 56m +2m
3 269. AKBK Martin Pargáč 45m 5h 1m +7m
4 37. Poko Running Team / Runservice Jakub Krabec 44m 5h 11m +17m
5 219. Vysoký pece Barbora Jíšová 48m 5h 20m +26m
6 189. Chlumský chrti Martin Pekař 44m 5h 28m +34m
7 301. ASICS FrontRunner Speed Squad Mathias Bodard 46m 5h 43m +50m
8 100. Špinavý Terárium Gabriela Nováková 1h 1m 5h 45m +51m
9 34. Áběs Sedlčany Martin Hroch 52m 5h 46m +52m
10 18. MCSCH_team Tomáš Jiříček 56m 5h 52m +58m
11 9. Benešovský běžecký klub Jan Loquenz 52m 5h 53m +1h 0m
12 268. Brdská smečka Jiří Sobotka 49m 5h 56m +1h 2m
13 64. Six dots Adam Viktorin 50m 5h 57m +1h 3m
14 86. Kde seš ty magore!? Ondřej Koláček 47m 6h 0m +1h 6m
15 270. Team Puma Anna Kesselring 52m 6h 3m +1h 9m
16 51. Blemcáček Jan Kolář 59m 6h 4m +1h 10m
17 27. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny Lukáš Kubálek 48m 6h 5m +1h 11m
18 22. Nemluv a běž !!! Vlastimil Sobotka 53m 6h 6m +1h 12m
19 264. Poko Running Team „B“ /… Ondřej Pitthard 53m 6h 7m +1h 13m
20 257. DEK Marián Ozorovský 58m 6h 8m +1h 14m
21 72. Top4running - Team Together Saskia Kuhlman 1h 13m 6h 12m +1h 18m
22 28. Zase jsem netrénoval Denisa Táborská 56m 6h 16m +1h 22m
23 3. (R)UNISáci Marek Fajstavr 49m 6h 16m +1h 22m
24 31. Powerfool girls Veronika Králová 54m 6h 19m +1h 25m
25 143. Dali se dohromady Petr Šablatura 51m 6h 20m +1h 26m
26 244. Běžci z pražské lesárny Ekaterina Zanozina 56m 6h 21m +1h 27m
27 147. PEKASS ZETKO Jakub Hrdina 1h 5m 6h 23m +1h 29m
28 129. Budějcká dvanáctka Petr Šafránek 51m 6h 25m +1h 31m
29 90. Sixpack Michal Hruška 54m 6h 25m +1h 31m
30 48. Hlubocka 12 Pavel Krejcar 52m 6h 26m +1h 32m
31 152. Roadblock Jan Pařízek 55m 6h 28m +1h 34m
32 38. Fractura Jakub Šťasta 55m 6h 28m +1h 34m
33 213. Running sushi Patrik Kučera 54m 6h 28m +1h 34m
34 252. Veseláci Jakub Vyhlídka 59m 6h 28m +1h 35m
35 142. UPRCHLÍCI Barbora Novotná 56m 6h 29m +1h 35m
36 55. ČVUT ABSOLVENTI Jiří Růt 58m 6h 29m +1h 35m
37 122. Holešovická 12° Marek Smejkal 54m 6h 29m +1h 35m
38 164. MIZUNO CZECH Jiří Čepura 57m 6h 31m +1h 37m
39 159. BCB Jan Hlaváč 56m 6h 32m +1h 38m
40 182. Turbočimbur Martin Baláž 58m 6h 32m +1h 38m
41 170. #Partička Karolína Brezová 59m 6h 32m +1h 39m
42 163. rodidla Marek Kadlec 1h 4m 6h 33m +1h 39m
43 211. Peto na trati Jan Ferech 59m 6h 34m +1h 40m
44 119. KNL Štěpán Forys 56m 6h 34m +1h 41m
45 249. Seš lost Petr Pícha 51m 6h 35m +1h 41m
46 53. M.R.C.I.N.A. Dusan Murco 52m 6h 36m +1h 42m
47 118. SRTG Praha Jakub Lukavec 54m 6h 37m +1h 43m
48 81. JRD Ladislav Pospíšil 55m 6h 37m +1h 43m
49 83. Traumteam Arnošt Perník 56m 6h 38m +1h 44m
50 10. Rabbits Znojmo Jan Neuman 55m 6h 39m +1h 45m
51 146. #KeckyJedouPecky Lenka Berrouche 57m 6h 40m +1h 46m
52 87. Run Is Hobby Jan Kohout 58m 6h 40m +1h 46m
53 204. ST FJFI ČVUT TRALALALALA Peter Kováč 55m 6h 40m +1h 47m
54 68. Kamýk Runners Marek Vodenka 1h 4m 6h 41m +1h 47m
55 274. Hvozdnický šakalíci Tomáš Krejčík 49m 6h 41m +1h 47m
56 130. Římováci Jan Skok 58m 6h 41m +1h 47m
57 247. Šumperské geny Ondřej Hoplíček 48m 6h 41m +1h 47m
58 101. Běženci Eoin Hanley 1h 1m 6h 42m +1h 48m
59 39. adidas Runners Prague hARdcore Lukáš Švagr 55m 6h 42m +1h 48m
60 238. Duhový Jednorožec Tomáš Hejtmanec 55m 6h 42m +1h 48m
61 303. Skupina ČEZ Pavel Trnka 49m 6h 42m +1h 48m
62 192. Neběžíš, nepřepínej! Iva Wallová 1h 1m 6h 42m +1h 49m
63 168. adidas Runners Fun Squad Tom Klesal 1h 6m 6h 43m +1h 49m
64 66. SPORTISIMO Martin Kočí 51m 6h 43m +1h 49m
65 75. ELI BeamRunners Marcel Fronko 58m 6h 44m +1h 50m
66 175. Společně s VINCI Barbora Ostrenková 53m 6h 44m +1h 50m
67 140. Nekonečný příBĚH Matěj Novák 47m 6h 44m +1h 50m
68 203. Proč to dělám? Marek Pokorný 1h 2m 6h 45m +1h 51m
69 106. Lachtani 2023 Šimon Kubina 48m 6h 45m +1h 51m
70 91. Gazely Michal Stankay 55m 6h 45m +1h 51m
71 99. Ideasense Martin Hofman 54m 6h 46m +1h 52m
72 153. HPE Runners Hana Salot 57m 6h 46m +1h 53m
73 95. Prosecco Libor Smékal 1h 4m 6h 47m +1h 53m
74 262. Ambiente Ozren Vlahov 1h 3m 6h 47m +1h 53m
75 174. Faultier-Team Aleš Dokulil 1h 4m 6h 47m +1h 53m
76 273. adidas Runners Women Lucie Blaschkeová 58m 6h 47m +1h 53m
77 12. Ataccamaradi Jan Pivec 1h 0m 6h 48m +1h 54m
78 184. Kakadu Jan Vondruska 56m 6h 48m +1h 54m
79 214. PeaceMakers Jana Šemberová 1h 0m 6h 48m +1h 54m
80 7. FOTRI Branislav Janík 57m 6h 49m +1h 55m
81 98. #kdoutecevyhraje Marcela Maršálková 1h 8m 6h 49m +1h 55m
82 261. FCP Marek Lutovsky 59m 6h 49m +1h 56m
83 125. Geis David Lorenc 1h 1m 6h 49m +1h 56m
84 199. Old Apes Ondřej Fendrych 1h 4m 6h 50m +1h 56m
85 271. KB PRO JISTOTU 2 Václav Jelínek 59m 6h 50m +1h 56m
86 148. BYLO NÁS VÍC Tomáš HRabina 1h 5m 6h 51m +1h 57m
87 206. GARTAL Management Adam Kozel 53m 6h 51m +1h 57m
88 57. #tymdejvid Václav Pilát 56m 6h 51m +1h 58m
89 26. Štefko Running Team Josef Zatloukal 1h 2m 6h 52m +1h 58m
90 297. EPP #pomahejpohybem Josef Kafka 1h 3m 6h 52m +1h 58m
91 281. Simply Digital Ondřej Bárta 50m 6h 52m +1h 58m
92 229. Společnost přátel běhu Lukáš Kunc 56m 6h 53m +1h 59m
93 259. Den(n)ík N Tomáš Kálmán 1h 3m 6h 54m +2h 0m
94 77. PVL Jan Rucki 56m 6h 54m +2h 0m
95 202. Global wankers David Šrámek 57m 6h 54m +2h 0m
96 285. Panattoni Adam Karban 1h 2m 6h 54m +2h 0m
97 23. #girlsonfire Veronika Šindelářová 53m 6h 54m +2h 0m
98 243. Vnorovy v pohybu Petr Pelucha 58m 6h 54m +2h 0m
99 133. Když můžeš, zpomal Marek Effmert 56m 6h 55m +2h 1m
100 117. ORLICKÁ MAŠINA Jakub Hyksa 54m 6h 55m +2h 1m
101 60. Bláznov nezastavíš Patrik Kugler 46m 6h 55m +2h 1m
102 236. Stg Strupčice Luděk Richter 56m 6h 55m +2h 1m
103 193. Nezmaři Jiří Šlajs 1h 0m 6h 55m +2h 1m
104 217. POLY KALA Jakub Šťastný 59m 6h 55m +2h 1m
105 181. Old Town Running Jägers Cecilia O'Neill 1h 6m 6h 56m +2h 2m
106 187. Excon Jan Vobecký 57m 6h 56m +2h 2m
107 67. SPORTISIMO Tým David Hasala 1h 7m 6h 56m +2h 2m
108 4. River Road Daniel Bubla 1h 2m 6h 56m +2h 2m
109 71. Top4running - Team Faster Zuzana Durcová 1h 37m 6h 56m +2h 2m
110 188. Aerobýci a dámy Pavel Šnobl 1h 5m 6h 57m +2h 3m
111 45. Google Martin Kondr 58m 6h 57m +2h 3m
112 283. PwC pomalí gepardi Markéta Moravcová 1h 8m 6h 57m +2h 3m
113 290. ŠAMPÓNI NA PRÁŠKÁCH Adam Bernard 57m 6h 57m +2h 3m
114 59. SONY Zdeněk Ňorek 1h 4m 6h 57m +2h 3m
115 74. unalanu s Rajfkou Karel Šlajer 57m 6h 57m +2h 4m
116 180. Old Town Running Meisters Yankoa Lopez 1h 6m 6h 58m +2h 4m
117 266. ČSOB Pojišťovna Jakub Perník 56m 6h 58m +2h 4m
118 272. KB PRO JISTOTU 1 Martin Osička 57m 6h 58m +2h 4m
119 102. KPMG & friends Jan Sadil 56m 6h 58m +2h 4m
120 154. Rychlí zubaři Michal Dudla 1h 1m 6h 59m +2h 5m
121 226. Dřevo a zem Jan Grusser 1h 1m 6h 59m +2h 5m
122 141. Young&Guide Václav Studnička 55m 6h 59m +2h 5m
123 296. Kooperativa 2 Jaroslav Lábr 56m 6h 59m +2h 6m
124 279. AGGLU Ondrej Veselovský 53m 7h 1m +2h 7m
125 116. Kočkozebropes Martin Pavlík 56m 7h 1m +2h 7m
126 280. BENU Aleš Luňák 1h 2m 7h 2m +2h 8m
127 205. Run For Fun Filip Lehocky 58m 7h 2m +2h 8m
128 112. Mighty Ducks Petra Mourečková 1h 7m 7h 2m +2h 9m
129 210. 100pa MUNI Lukáš Kreidl 52m 7h 3m +2h 9m
130 16. Čochtan Horní Slavkov Stanislava Míšková 1h 9m 7h 3m +2h 9m
131 183. Productboard Dominik Ilichman 56m 7h 3m +2h 9m
132 124. Vyšehradský výběr a přespolní Josef Krotký 1h 3m 7h 4m +2h 10m
133 215. bez kremžské neběžím… Jan Pauer 58m 7h 4m +2h 10m
134 201. ARTIN Solutions Michal Třískala 58m 7h 5m +2h 11m
135 73. MY jsme RAIFFKA. SAMOZŘEJMĚ. Jan Radvanovský 1h 0m 7h 5m +2h 11m
136 284. Rajec Lukáš Prauss 58m 7h 5m +2h 11m
137 155. ZZS HMP Jakub Doškář 58m 7h 5m +2h 11m
138 172. Pomaly Ďalej You Go Jan Matějka 1h 0m 7h 6m +2h 12m
139 208. Lenochodi Jakub Mokříž 58m 7h 6m +2h 12m
140 239. Vichr z hor Petr Rychtera 58m 7h 7m +2h 13m
141 46. Splašené Tretry Michaela Hejnová 1h 3m 7h 7m +2h 13m
142 138. Doběhneme! Jan Nachtigal 57m 7h 7m +2h 13m
143 113. ZTPK Zuzana Mocová 1h 8m 7h 8m +2h 14m
144 78. Vesecká Komedie Petr Kymla 1h 10m 7h 8m +2h 14m
145 114. Planetomet2023 Michal Balcar 50m 7h 9m +2h 15m
146 44. Adventure running Martin Magnusek 55m 7h 9m +2h 15m
147 171. Zřícený mosty Jakub Štěpán 1h 2m 7h 10m +2h 16m
148 162. TRINITY BANK Jan Bezslezina 57m 7h 10m +2h 16m
149 136. Za mrtvou ovcí Michal Cizmar 1h 3m 7h 11m +2h 17m
150 15. Oťákův gang Otakar Wohlmuth 1h 5m 7h 11m +2h 17m
151 276. MEMODO Rudolf Šmerda 1h 2m 7h 11m +2h 17m
152 218. Kapitánovy děti Miroslav Dinga 52m 7h 11m +2h 17m
153 246. #DCKM Pavel Špachman 56m 7h 12m +2h 18m
154 178. Coworkers.ai Roman Kolínský 1h 3m 7h 13m +2h 19m
155 216. ILL EAGLES Jaroslav Srb 1h 12m 7h 13m +2h 19m
156 241. pohodaci Petr Němeček 1h 8m 7h 13m +2h 19m
157 294. We Are PORR Yellow Ondřej Řezníček 1h 10m 7h 14m +2h 20m
158 158. Policajti ze čtyřky Petr Líbal 57m 7h 14m +2h 20m
159 197. STRV David Vete 59m 7h 14m +2h 20m
160 209. Dirty Dozen Eva Pelantová 1h 1m 7h 14m +2h 20m
161 29. SALMING Petr Culka 58m 7h 14m +2h 20m
162 185. Preutulky.sk Lukáš Kubovič 58m 7h 14m +2h 20m
163 233. Sokolíci Martin Rýdl 58m 7h 14m +2h 20m
164 131. Divočáci David Benda 56m 7h 14m +2h 21m
165 267. Běžci Jiří Vojta 1h 0m 7h 15m +2h 21m
166 93. Wing Runners Vendula Martínková 1h 7m 7h 15m +2h 21m
167 291. ČEPRO Gabriela Moravcová 1h 0m 7h 15m +2h 21m
168 295. Kooperativa Tereza Friesingerová 1h 8m 7h 15m +2h 21m
169 302. Běháme na krásu Petra Pintová 59m 7h 15m +2h 22m
170 173. Cvičky Alena Mísařová 1h 13m 7h 16m +2h 22m
171 56. OTC Dušan Brůček 1h 1m 7h 16m +2h 22m
172 92. CZECH NEWS CENTER Kateřina Kadlecová 58m 7h 17m +2h 23m
173 191. Thomay Lucie Šteklová 1h 11m 7h 17m +2h 23m
174 123. KYBERIA.SK Martin Sajbert 51m 7h 17m +2h 23m
175 17. Gazela run team Miloslava Jansonová 1h 11m 7h 17m +2h 23m
176 160. Generali Running Lions Niccolo Dalla Palma 1h 5m 7h 17m +2h 23m
177 167. Cloud Runner Miroslav Kos 1h 10m 7h 18m +2h 24m
178 223. Nadšenci23 Petr Herink 56m 7h 18m +2h 24m
179 62. Nay dvanástka Michal Havlik 55m 7h 18m +2h 24m
180 137. Zajíci Petr Peřinka 57m 7h 18m +2h 24m
181 47. Vltava Rum Tereza Ježková 1h 10m 7h 19m +2h 25m
182 166. WINNERS Znojmo RED Dana Knotková 1h 6m 7h 20m +2h 26m
183 79. Pornorun Lukáš Kolařík 1h 10m 7h 20m +2h 26m
184 1. Adventní běhání Ivo Semerák 52m 7h 20m +2h 26m
185 254. Corredores Michal Hnětkovský 58m 7h 20m +2h 27m
186 52. Vltava RUM Lucie Horelicová 1h 3m 7h 21m +2h 27m
187 177. Teplej kozel Štěpán Vršťala 55m 7h 21m +2h 27m
188 298. ASICS FrontRunner Fun Squad Stefan Springfeld 1h 11m 7h 21m +2h 27m
189 63. Vavrysová team Antonín Šmaus 54m 7h 22m +2h 28m
190 149. Bety Martin Sanitrik 1h 9m 7h 22m +2h 28m
191 30. Na Prahu! Alena Zajíčková 1h 3m 7h 22m +2h 28m
192 242. Budweiser Budvar-áci Petr Dvořák 52m 7h 22m +2h 28m
193 151. Vorosená 12 Jakub Svoboda 53m 7h 22m +2h 28m
194 144. Cortex Ľubomír Blaho 1h 7m 7h 22m +2h 28m
195 289. LEGAL INVEST Group a.s. Jiří Hriceňko 1h 5m 7h 22m +2h 28m
196 97. Map My Rum Petra Müller 58m 7h 23m +2h 29m
197 157. My vieme prečo... Peter Čambál 58m 7h 23m +2h 29m
198 245. Rum Fasta Pavel Gajdoš 1h 10m 7h 23m +2h 29m
199 286. Snaha byla Monika Kloboučková 1h 9m 7h 24m +2h 30m
200 132. NCOZ Daniel Beneš 59m 7h 24m +2h 30m
201 250. taꞰleť David Kahoun 59m 7h 24m +2h 30m
202 222. Papírově slabší Jakub Hrňák 1h 0m 7h 24m +2h 30m
203 299. ASICS FrontRunner Girls Squad Emma Peyron 1h 17m 7h 24m +2h 30m
204 248. SRTG Most Lucie Bartošová 1h 2m 7h 25m +2h 31m
205 169. Ztráta soběstačnosti Ondřej Voborský 1h 0m 7h 25m +2h 31m
206 84. Emilovi Vnuci Dominik Pechar 1h 23m 7h 25m +2h 31m
207 128. Marathon BB Team Michal Hošala 1h 4m 7h 25m +2h 31m
208 179. Taste Run Matyáš Zieris 54m 7h 26m +2h 32m
209 292. DANUBE RUNNERS Inka Sečíková 1h 0m 7h 26m +2h 32m
210 50. JIC Jiří Tobola 57m 7h 26m +2h 32m
211 225. TRX family Iva Trávníčková 1h 16m 7h 26m +2h 33m
212 33. PASSERINVEST GROUP Jan Horký 1h 12m 7h 27m +2h 33m
213 70. One+Eleven Martina Palkosková 1h 2m 7h 27m +2h 33m
214 126. Hilťáci Tomáš Wágner 1h 6m 7h 27m +2h 33m
215 121. Narcisrunners Lukáš Pinka 58m 7h 27m +2h 33m
216 198. ComAp Jiří Hering 56m 7h 28m +2h 34m
217 207. GARTAL STAVEBNÍ Michal Musil 1h 0m 7h 28m +2h 35m
218 105. Hub Spirit Martin Jakubec 1h 4m 7h 29m +2h 35m
219 110. Fish & Chips Ondřej Svoboda 1h 6m 7h 29m +2h 35m
220 120. Nestůj a běž! Monika Brožová 57m 7h 29m +2h 35m
221 287. Cheers Kateřina Hamáčková 1h 10m 7h 30m +2h 36m
222 61. EW Runners Pavel Malý 1h 4m 7h 31m +2h 37m
223 161. GČP Running lions Veronika Škopková 1h 4m 7h 31m +2h 37m
224 21. Wltaua Vladimír Kudrna 56m 7h 31m +2h 37m
225 224. Apolinář VFN Barbora Plevová 1h 4m 7h 31m +2h 37m
226 165. Winners Znojmo WHITE Zdeněk Molík 54m 7h 31m +2h 37m
227 190. Vyběhaný Písty Michal Cerny 59m 7h 32m +2h 38m
228 80. RUN 3M RUM Patrik Venclík 56m 7h 32m +2h 38m
229 36. Zoufalej Cirkus David Baltaretu 1h 3m 7h 32m +2h 38m
230 251. adidas Leisure Runners Peter Hudec 1h 1m 7h 33m +2h 39m
231 107. Kutná Hora Dušan Slavík 1h 7m 7h 33m +2h 39m
232 82. No stress runners Jaroslav Medvec 1h 2m 7h 34m +2h 40m
233 195. Zvířata na útěku Karel Sedláček 1h 4m 7h 34m +2h 40m
234 282. Raiffka v pohybu. SAMOZŘEJMĚ. Jakub Kraner 1h 1m 7h 34m +2h 40m
235 231. Pacienti s pľúcnou… Ján Kresánek 1h 0m 7h 34m +2h 41m
236 186. Geis International Stanislav Husárik 57m 7h 34m +2h 41m
237 255. Kde je David? Petr Maxa 57m 7h 35m +2h 41m
238 5. Grilované srny Ondřej Rada 1h 3m 7h 35m +2h 41m
239 176. Safran Cabin CZ Karel Virt 58m 7h 35m +2h 42m
240 24. ScaleUp Board Martin Kaleta 1h 3m 7h 35m +2h 42m
241 35. Diagnóza Motol Zdeněk Čada 1h 4m 7h 36m +2h 43m
242 41. mámy NA ÚTĚKU Monika Popelková 1h 5m 7h 37m +2h 43m
243 89. Faurun Helena Míková 1h 0m 7h 37m +2h 43m
244 49. LEONTINKA Ondřej Zmeškal 58m 7h 37m +2h 43m
245 240. Pomalejší zubaři Filip Šmucler 1h 1m 7h 38m +2h 44m
246 253. Se Stim smiř! Rei Furmanová 1h 14m 7h 38m +2h 44m
247 58. seznam.cz Štěpán Zahálka 1h 3m 7h 39m +2h 45m
248 13. Intenzivní běhny Nikola Naarová 1h 12m 7h 39m +2h 45m
249 230. PMS Liana Matěvosova 59m 7h 39m +2h 45m
250 196. Barbaroi Václav Tichý 59m 7h 39m +2h 45m
251 258. Bára Mottlová tým Karel Vepřek 53m 7h 39m +2h 46m
252 260. Hromová parta - dětských… Dominik Labský 1h 4m 7h 40m +2h 46m
253 275. Geloren Jaroslav Sita 1h 11m 7h 40m +2h 46m
254 65. Louda auto Lukáš Vlk 1h 0m 7h 41m +2h 47m
255 2. Český rozhlas - Pomáháme… Zdeněk Staiger Jr 1h 0m 7h 41m +2h 47m
256 94. Jdu běhat Hanka Bartošovská 1h 6m 7h 41m +2h 48m
257 263. Ony v Onu Eva Dandová 59m 7h 42m +2h 48m
258 109. Lama Team Veronika Dobiášová 1h 12m 7h 42m +2h 48m
259 227. Kavárenští povaleči Jakub Hejzlar 58m 7h 42m +2h 49m
260 212. run4rum Alena Pilná 1h 13m 7h 43m +2h 49m
261 14. Držím hubu a krok! Jiří Havlín 57m 7h 43m +2h 49m
262 221. CN Group Petr Polák 59m 7h 43m +2h 49m
263 108. HitGym Ondřej Plíhal 1h 4m 7h 44m +2h 50m
264 145. Káťa a oškubánci Luboš Racek 1h 7m 7h 44m +2h 50m
265 127. STG Praha - Rokytka Petr Hejhal 56m 7h 44m +2h 50m
266 104. Dobrý ročník Michal Babicky 1h 1m 7h 45m +2h 52m
267 237. FSPP CREW Jiří Honzík 1h 0m 7h 46m +2h 52m
268 256. OCR Čelákovice Petr Pytka 59m 7h 46m +2h 52m
269 43. Párty co nikdy nekončí Vladimír Mezník 55m 7h 46m +2h 52m
270 103. Desperados Jana Diková 1h 8m 7h 46m +2h 52m
271 220. Rozběháme Mělník Michal Kulhavý 1h 2m 7h 46m +2h 52m
272 139. Cleared For Takeoff Kateřina Heřmánková 1h 15m 7h 49m +2h 55m
273 293. We Are PORR Blue Michal Mýtný 57m 7h 49m +2h 55m
274 135. To rozchodíš! Ondra Zobal 1h 18m 7h 50m +2h 56m
275 228. AžkLabi :) Jaroslav Mikát 1h 2m 7h 50m +2h 56m
276 42. Deer Team Jakub Srnec 53m 7h 51m +2h 57m
277 96. Třista60 Lukáš Doubek 1h 8m 7h 51m +2h 57m
278 76. PBIS Dragons Enys Launder 1h 4m 7h 52m +2h 58m
279 115. SportproPlzeň Kateřina Zelenková 1h 10m 7h 52m +2h 58m
280 54. Nebuďlenoch Kateřina Váchalová 1h 1m 7h 52m +2h 58m
281 156. Felix Team Adam Zaoral 1h 6m 7h 53m +2h 59m
282 19. Plníme si sny Eliška Thorburn 1h 9m 7h 53m +2h 59m
283 85. Runhojiči Filip Vávra 1h 0m 7h 55m +3h 1m
284 288. MITON Martin Pagáč 1h 1m 7h 55m +3h 1m
285 134. RAC Cerhovice Aleš Vaněk 1h 12m 7h 56m +3h 2m
286 25. TKAČEVOVA LETKA Monika Reiterová 1h 9m 7h 56m +3h 2m
287 8. Jeden měsíc běžce Veronika Preti 1h 1m 7h 56m +3h 2m
288 278. Konica Minolta Lenka Šedá 1h 9m 7h 58m +3h 4m
289 194. Cheetahs team Jakub Oktávec 59m 7h 59m +3h 5m
290 234. J&T Running Team Jaroslav Hon 1h 27m 7h 59m +3h 5m
291 111. Runners from the North Ladislav Čižinský 1h 18m 8h 1m +3h 7m
292 88. Runway ladies Petra Bačkovská 1h 16m 8h 3m +3h 9m
293 235. Bylo nás 12 Pavel Komárek 1h 16m 8h 3m +3h 9m
294 40. Poradenské a krizové centrum David Polák 1h 10m 8h 5m +3h 11m
295 277. EUC zlatíčka Václav Hroch 1h 6m 8h 6m +3h 12m
296 11. Štěpíme kilometry Zdeněk Drexler 1h 14m 8h 13m +3h 19m
297 200. Lysá nás spojuje Robert Šťastný 1h 13m 8h 22m +3h 28m
298 6. FUNatici Martin Skořepa 1h 15m 8h 23m +3h 29m
299 150. Šneci v tahu Alena Morovicsová 1h 22m 8h 31m +3h 37m
300 265. Achilles Runners Jiri Charvat 1h 13m 8h 35m +3h 41m
301 69. TOPfór Martin Kšír 56m 8h 40m +3h 46m
302 300. ELI 2Run Jiří Vaculík 2h 40m 8h 51m +3h 58m
303 232. Vinograf Václav Balčev 1h 14m 9h 9m +4h 15m

Časy jsou orientační.