Výsledky Vltava Run

1. SALMING Running Team
2. Plníme si sny
3. Benešovský běžecký klub
4. TKAČEVOVA LETKA
5. 2BWINNER TEAM
6. Powerfool girls
7. Wltaua
8. Na Prahu!
9. Šneci v řiti
10. Jeden měsíc běžce
11. Adventní běhání
12. WINEHOUSE.CZ
13. SchwarzWald & Partners
14. Český rozhlas - Pomáháme…
15. River Road
16. Vysekané Brojlery
17. Čochtan Horní Slavkov
18. Áběs Sedlčany
19. Amazons Gym
20. Artinátoři
21. adidas Runners Prague Speed…
22. Rabbits Znojmo
23. Ony v Onu
24. Holešovická 12°
25. Mixlé Pixlé
26. OŤÁKŮV GANG
27. Dětské centrum Zlín
28. JIC
29. Ataccamaradi
30. Zoufalej Cirkus
31. #tymdejvid
32. Vltava Rum
33. DANUBE RUNNERS
34. Adidas Runners Fun Squad
35. ČVUT ABSOLVENTI
36. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny
37. Grilované srny 8.0
38. adidas Runners Prague hARdcore
39. LEONTINKA
40. Párty co nikdy nekončí
41. Hlubocka 12
42. Rajec
43. Emil Frey
44. SONY
45. Sportisimo Team
46. Top4Running Ambassadors
47. INTERSPORT'áci
48. seznam.cz
49. CRAFT team
50. Geloren
51. Top4Sport I
52. T-Mobile
53. Hitrádio City 93,7 FM
54. EUC
55. Jsme Raiffka, SAMOZŘEJMĚ.
56. mámy NA ÚTĚKU
57. Kalokagathia Aliance
58. Scilif
59. Fractura
60. Splašené Tretry
61. #tymdejvidgirls
62. OTC
63. MIZUNO CZECH
64. Vltava Fund Ski Team
65. OTC Vlčáci
66. TRX Family
67. Vltava RUM
68. Kamýk Runners
69. ORLICKÁ MAŠINA
70. Wing Runners
71. Map My Rum
72. CORTEX
73. Run Is Hobby
74. Safran Cabin CZ
75. Zase spolu
76. Dobrý ročník
77. STG Rokytka
78. SRTG Praha
79. (R)UNISáci
80. Seš - lost
81. Jdu běhat
82. BYLO NÁS VÍC
83. ČESNECI
84. Poko Running Team
85. INTENZIVNÍ BĚHNY
86. Káťa a oškubánci
87. Pyramidáři
88. WINNERS Znojmo
89. Running ladies
90. Budějcká dvanáctka
91. Fish & Chips
92. kyberia.sk
93. Římováci
94. SIEMENS RUN
95. SRTG Most
96. Over the Hill
97. Impact Hub Praha
98. Držím hubu a krok!
99. Bludičky
100. Milane přidej!
101. Nestůj a běž!
102. Traumteam
103. ROADBLOCK
104. Běh nás baví
105. Billigence
106. Uprchlíci za Světlo pro svět
107. KNL
108. Doběhneme!
109. Štefko Running Team
110. LibeRUM
111. Runhojiči
112. Běženci
113. OLAFIT
114. Corredores
115. Raketyjakpizza
116. Cloud Runner
117. Když můžeš, zpomal
118. #Partička
119. Chlumský CHRTI
120. Jeden strom
121. Štěpíme kilometry
122. AGC Automotive Czech
123. PwC
124. M.R.C.I.N.A.
125. AKKA CZ
126. rodidla
128. NCOZ
129. V klidu, v pohodě
130. Běžci z pražské lesárny
131. GČP Running lions
132. SportproPlzeň
133. Nebuďlenoch
134. To rozchodíš!
135. Pornorun
136. #kdoutecevyhraje
137. Za mrtvou ovcí
138. Girls & Soldiers
139. Teplej Kozel
140. Papírově slabší
141. Pomalejší zubaři
142. RUN 3M RUM
143. Apolinář VFN
144. Soptíci
145. HPE Runners
147. Proč to dělám
148. Lenochodi
149. Pomalu a jistě
150. Něco tam napiš
151. ARTIN Praha
152. Runway ladies
153. Pohodáci 2
154. Lama Team
155. Se stim smiř!
156. Old Town Running
157. Špinavý terárium
158. Hub Spirit
159. AAArun4smile
160. Pohodoví Pánkovia
161. Diagnóza Motol
162. Kde seš ty magore!?
163. Třista60
164. LEGO Runners
165. Vichr z hor
166. Gazely
167. Panteři
168. Hvozdnický šakalíci
169. Nezmaři
170. Βάρβαροι
171. STRV
172. Společně s Vinci
173. P(e)ace Makers
174. IdeaSense
175. CONSEQ
176. Geis Running Team
177. 12 Statečných
178. Už nemůžu...
179. OCR Čelákovice
180. Password1234
181. Felix Team
182. Preutulky.sk
183. Turbočimbur
184. KPMG & friends
185. Kapitánovy děti
186. POLY KALA
187. Hospodská
188. Runners from the north
189. #běžímnapivo
190. Nemluv a běž !!!
191. Brdoběžci
192. Excon
193. Uz tam budem
194. Marathon BB Team
195. Rychlí zubaři
196. Productboard
197. UNICO.girls
198. CN Group
199. Desperados
200. Pomaly nohy
201. FUNatici
202. Brdská smečka
203. Šumperské geny
204. Run For Fun
205. Neběžíš, nepřepínej!
206. Dřevo a zem
207. Deer Team
208. Taste Run
209. Faurun
210. GARTAL
211. Běžci
212. run4rum
213. Čepro
214. Peto na trati
215. Vorosená 12
216. Nordic Runners
217. Klatovácí
218. Cheers
219. Eurowag běhny
220. Emilovi Vnuci
221. Global wankers
222. Stihol som registráciu
223. RAC
224. No stress runners
225. HitGym
226. Technici na útěku
227. Vyběhaný písty
228. ZTPK 2022
229. Benteler tým Výběžek
230. Vesecká Komedie
231. VFN
232. FlaminGO RUN team Pilsen SOUTH
233. CSG TRI TEAM
234. Achilles runners
235. ČVUT FJFI TRALALALALA
236. Nadšenci22
237. Pávoví Nurminátori
238. Dirty Dozen
239. Slow Motion
240. Duhový jednorožec
241. DataSentics
242. VÚB T.L.A.P.
243. Bláznov nezastavíš
244. ELI BeamRunners
245. OZZY Brno
246. Running sushi
247. Blemcáček
248. ROADFIN STAVBY
249. O2 SK
250. Philip Morris
251. Tipsport
252. HARTMANN
253. Do kopce neběžím
255. CZECH NEWS CENTER
256. Lysá nás spojuje
257. Kutná Hora
258. UNICO.boys
259. Balance Club Brumlovka
261. CAPEXUS
262. Cleared For Takeoff
263. Dali se dohromady
264. Tumabolí
265. J&T Running Team
266. RAJ Fitness
267. BENU
268. Deloitte Cuvée
269. Teorie Péra 30.0
270. 100pa MUNI
271. Společnost přátel běhu
272. B-Team
273. STG Strupčice
274. ZZS HMP
275. We are PORR Yellow
276. We are PORR Blue
277. Limitovaná edice
278. David Spitzkopf a přátelé
279. ILL EAGLES
280. ŠK SFÉRA - ZDRAVÝ ŽIVOT
281. PVL
282. Nekonečný příBĚH
283. GLAMI
284. Adventure running
285. RSáci Příbram
286. HB TEAM
287. STONE TRADE Running team
288. ASICS SENSATIONAL 12
289. DEK I
290. Wings for life I
292. Policajti ze čtyřky
293. ScaleUp
294. Konica Minolta I
295. Konica Minolta II
296. Vindyšova letka
297. NMS SenseMakers
298. Pacienti s pľúcnou…
299. Google
300. ELI 2Run
301. ASICS PEACEMAKERS
302. ASICS LEGENDS
303. ASICS TIGERS STRIPES
304. Skupina ČEZ
305. EPP #pomahejpohybem

1. Borová Lada

Poř Tým Běžec Čas na úseku Celkový čas Ztráta
1 46. Top4Running Ambassadors Cristina Silva 34m 0h 34m --
2 12. WINEHOUSE.CZ David Vaněk 37m 0h 37m +3m
3 57. Kalokagathia Aliance Pavel Štěpáník 37m 0h 37m +3m
4 84. Poko Running Team Josef Drbohlav 38m 0h 38m +4m
5 5. 2BWINNER TEAM Oto Ottenschlager 40m 0h 40m +6m
6 100. Milane přidej! Jiří Krečmer 40m 0h 40m +6m
7 17. Čochtan Horní Slavkov Jan Grošek 41m 0h 41m +7m
8 16. Vysekané Brojlery Tomáš Môcik 41m 0h 41m +7m
9 22. Rabbits Znojmo Martin Krause 41m 0h 41m +7m
10 264. Tumabolí Tomáš Košťan 42m 0h 42m +8m
11 154. Lama Team Jakub Strejček 42m 0h 42m +8m
12 200. Pomaly nohy Michal Humpolec 42m 0h 42m +8m
13 175. CONSEQ Magdalena Horká 43m 0h 43m +9m
14 21. adidas Runners Prague Speed… Martin Linda 43m 0h 43m +9m
15 45. Sportisimo Team Martin Kočí 44m 0h 44m +9m
16 157. Špinavý terárium Petr Táborský 44m 0h 44m +9m
17 286. HB TEAM Johanka Šafránková 44m 0h 44m +10m
18 145. HPE Runners Javier Insausti 44m 0h 44m +10m
19 65. OTC Vlčáci Ondřej Hnilica 44m 0h 44m +10m
20 126. rodidla Marek Švejnoha 44m 0h 44m +10m
21 6. Powerfool girls Veronika Kubíčková 44m 0h 44m +10m
22 184. KPMG & friends Mikuláš Novotný 44m 0h 44m +10m
23 143. Apolinář VFN Jiří Sláma 44m 0h 44m +10m
24 272. B-Team Jiří Kautský 45m 0h 45m +10m
25 3. Benešovský běžecký klub Vít Jahoda 45m 0h 45m +11m
26 123. PwC Jakub Dusil 45m 0h 45m +11m
27 202. Brdská smečka Petr Švarc, jun. 45m 0h 45m +11m
28 153. Pohodáci 2 Jakub Koliš 45m 0h 45m +11m
29 259. Balance Club Brumlovka Jaroslav Novotný 45m 0h 45m +11m
30 276. We are PORR Blue Tomáš Vávra 45m 0h 45m +11m
31 187. Hospodská Jiří Panuška 45m 0h 45m +11m
32 229. Benteler tým Výběžek Martin Nedvídek 45m 0h 45m +11m
33 59. Fractura Ludvík Chvál 46m 0h 46m +11m
34 303. ASICS TIGERS STRIPES Adam Bečka 46m 0h 46m +12m
35 36. ČLA Trutnov & běžci z Vysočiny Tomáš Halama 46m 0h 46m +12m
36 35. ČVUT ABSOLVENTI Jakub Rakovič 46m 0h 46m +12m
37 119. Chlumský CHRTI Marek Fencl 46m 0h 46m +12m
38 114. Corredores Jiri Oktabec 46m 0h 46m +12m
39 29. Ataccamaradi Jan Pivec 46m 0h 46m +12m
40 227. Vyběhaný písty Pavel Fiala 46m 0h 46m +12m
41 137. Za mrtvou ovcí Kamil Havlicek 47m 0h 47m +12m
42 118. #Partička Martin Beneš 47m 0h 47m +12m
43 180. Password1234 hru.michal@gmail.com 47m 0h 47m +12m
44 214. Peto na trati Vítězslav Pokorný 47m 0h 47m +12m
45 53. Hitrádio City 93,7 FM Jan Kacíř 47m 0h 47m +13m
46 20. Artinátoři Ondřej Cibulka 47m 0h 47m +13m
47 8. Na Prahu! Tomáš Malík 47m 0h 47m +13m
48 288. ASICS SENSATIONAL 12 Jesus Laborda 47m 0h 47m +13m
49 151. ARTIN Praha Michal Bača 47m 0h 47m +13m
50 75. Zase spolu Václav Šulc 47m 0h 47m +13m
51 268. Deloitte Cuvée Filip Mekota 47m 0h 47m +13m
52 248. ROADFIN STAVBY Tomáš Vacek 47m 0h 47m +13m
53 130. Běžci z pražské lesárny František Cais 47m 0h 47m +13m
54 49. CRAFT team Radka Zemanová 47m 0h 47m +13m
55 58. Scilif Michal Pospíšil 47m 0h 47m +13m
56 85. INTENZIVNÍ BĚHNY Dominik Brožík 47m 0h 47m +13m
57 78. SRTG Praha Zuzana Zapletalová 48m 0h 48m +13m
58 44. SONY Marin Pertlík 48m 0h 48m +13m
59 247. Blemcáček Michal Schwan 48m 0h 48m +13m
60 263. Dali se dohromady Kristýna Dvořáková 48m 0h 48m +13m
61 14. Český rozhlas - Pomáháme… Petr Buchlovský 48m 0h 48m +14m
62 93. Římováci Jan Skok 48m 0h 48m +14m
63 199. Desperados Aleš Perfoll 48m 0h 48m +14m
64 172. Společně s Vinci Jan Čapek 48m 0h 48m +14m
65 62. OTC Martin Marek 48m 0h 48m +14m
66 26. OŤÁKŮV GANG Josef Černý 48m 0h 48m +14m
67 292. Policajti ze čtyřky Tomáš Procházka 48m 0h 48m +14m
68 271. Společnost přátel běhu Lukáš Panenka 48m 0h 48m +14m
69 178. Už nemůžu... Vláďa Podhorský 48m 0h 48m +14m
70 245. OZZY Brno Jan Charvát 48m 0h 48m +14m
71 183. Turbočimbur Peter Tomášek 48m 0h 48m +14m
72 13. SchwarzWald & Partners Jiří Švarc 48m 0h 48m +14m
73 296. Vindyšova letka Jan Bouda 48m 0h 48m +14m
74 64. Vltava Fund Ski Team Meg Lane 49m 0h 49m +14m
75 176. Geis Running Team Barbora Suchá 49m 0h 49m +14m
76 90. Budějcká dvanáctka Olga Dvořáková 49m 0h 49m +14m
77 220. Emilovi Vnuci Marek Mysliveček 49m 0h 49m +15m
78 112. Běženci Igor Klajmon 49m 0h 49m +15m
79 129. V klidu, v pohodě Mikulas Kubala 49m 0h 49m +15m
80 251. Tipsport Alena Janoušková 49m 0h 49m +15m
81 166. Gazely Jan Bureš 49m 0h 49m +15m
82 158. Hub Spirit Michal Samuhel 49m 0h 49m +15m
83 32. Vltava Rum Lukáš Veselý 49m 0h 49m +15m
84 63. MIZUNO CZECH Libor Srubek 49m 0h 49m +15m
85 77. STG Rokytka Josef Paleček 49m 0h 49m +15m
86 134. To rozchodíš! Jan Macháč 49m 0h 49m +15m
87 168. Hvozdnický šakalíci Barbara Zelená 49m 0h 49m +15m
88 205. Neběžíš, nepřepínej! Jan Tureček 49m 0h 49m +15m
89 304. Skupina ČEZ Daniel Pospíšil 49m 0h 49m +15m
90 102. Traumteam Jiří Smrž 49m 0h 49m +15m
91 299. Google Mario Bilandzija 50m 0h 50m +15m
92 162. Kde seš ty magore!? Jakub Brůha 50m 0h 50m +15m
93 105. Billigence Martin Grossman 50m 0h 50m +15m
94 52. T-Mobile Petr Ducháček 50m 0h 50m +16m
95 275. We are PORR Yellow Lukas Paule 50m 0h 50m +16m
96 113. OLAFIT David Navrátil 50m 0h 50m +16m
97 195. Rychlí zubaři Eva Kůrová 50m 0h 50m +16m
98 34. Adidas Runners Fun Squad Anna Harapesova 50m 0h 50m +16m
99 135. Pornorun Tomáš Hnát 50m 0h 50m +16m
100 174. IdeaSense Marcela Večerková 50m 0h 50m +16m
101 74. Safran Cabin CZ Michaela Dolejšová 50m 0h 50m +16m
102 37. Grilované srny 8.0 Lenka Kozáková 50m 0h 50m +16m
103 269. Teorie Péra 30.0 Zdeněk Háp 50m 0h 50m +16m
104 262. Cleared For Takeoff Tomáš Kříž 51m 0h 51m +16m
105 165. Vichr z hor Petr Rychtera 51m 0h 51m +16m
106 185. Kapitánovy děti Tomáš Kotek 51m 0h 51m +16m
107 255. CZECH NEWS CENTER Adam Chudárek 51m 0h 51m +17m
108 47. INTERSPORT'áci Jakub Borůvka 51m 0h 51m +17m
109 186. POLY KALA Michael Mokrý 51m 0h 51m +17m
110 167. Panteři Ivan Smíšek 51m 0h 51m +17m
111 261. CAPEXUS Štěpán Weiss 51m 0h 51m +17m
112 297. NMS SenseMakers Jana Svobodová 51m 0h 51m +17m
113 42. Rajec Vojtěch Kolmaš 51m 0h 51m +17m
114 156. Old Town Running Einar Jan Melbo 51m 0h 51m +17m
115 61. #tymdejvidgirls Klára Dudová 51m 0h 51m +17m
116 289. DEK I Alice Divišová 51m 0h 51m +17m
117 241. DataSentics Tomáš Jurica 51m 0h 51m +17m
118 136. #kdoutecevyhraje Radim Oliva 51m 0h 51m +17m
119 96. Over the Hill Al Harrison 51m 0h 51m +17m
120 101. Nestůj a běž! Lucie Dušková 51m 0h 51m +17m
121 94. SIEMENS RUN Lucie Kalafutová 51m 0h 51m +17m
122 24. Holešovická 12° Michal Priputen 52m 0h 52m +17m
123 72. CORTEX Ondřej Pexa 52m 0h 52m +17m
124 226. Technici na útěku Jiří Nahodil 52m 0h 52m +17m
125 71. Map My Rum Martina Konarovská 52m 0h 52m +17m
126 139. Teplej Kozel Míša Čakrtová 52m 0h 52m +18m
127 121. Štěpíme kilometry Jan Tesař 52m 0h 52m +18m
128 294. Konica Minolta I Pavel Konopík 52m 0h 52m +18m
129 210. GARTAL Sergey Orlov 52m 0h 52m +18m
130 41. Hlubocka 12 Petr Kofroň 52m 0h 52m +18m
131 244. ELI BeamRunners Petr Sagner 52m 0h 52m +18m
132 103. ROADBLOCK Dušan Hradil 52m 0h 52m +18m
133 11. Adventní běhání Bara Soukupova 52m 0h 52m +18m
134 82. BYLO NÁS VÍC Michal Majnuš 52m 0h 52m +18m
135 232. FlaminGO RUN team Pilsen SOUTH Lukáš Sklenář 52m 0h 52m +18m
136 109. Štefko Running Team David Nekovář 52m 0h 52m +18m
137 231. VFN Barbora Hartychová 52m 0h 52m +18m
138 91. Fish & Chips Michal Sarpong 52m 0h 52m +18m
139 196. Productboard Mariana Ecegiova 52m 0h 52m +18m
140 217. Klatovácí Jiří Hosnedl 52m 0h 52m +18m
141 18. Áběs Sedlčany Vojtěch Hrůša 52m 0h 52m +18m
142 194. Marathon BB Team Jana Boháčiková 52m 0h 52m +18m
143 235. ČVUT FJFI TRALALALALA Anežka Lhotáková 52m 0h 52m +18m
144 51. Top4Sport I Lenka Vrankova 52m 0h 52m +18m
145 138. Girls & Soldiers Martin Pustka 53m 0h 53m +18m
146 147. Proč to dělám Klára Pokorná 53m 0h 53m +18m
147 209. Faurun Vojta Blažek 53m 0h 53m +18m
148 125. AKKA CZ Jan Fiala 53m 0h 53m +18m
149 190. Nemluv a běž !!! Luboš Jemelka 53m 0h 53m +19m
150 274. ZZS HMP Pavla Vaníčková 53m 0h 53m +19m
151 213. Čepro David Konečný 53m 0h 53m +19m
152 240. Duhový jednorožec Čestmír Koželuha 53m 0h 53m +19m
153 277. Limitovaná edice Tereza Honsová 53m 0h 53m +19m
154 159. AAArun4smile Jana Urban 53m 0h 53m +19m
155 171. STRV Jaroslav Janda 53m 0h 53m +19m
156 19. Amazons Gym Hanka Sedmíková 53m 0h 53m +19m
157 298. Pacienti s pľúcnou… Marek Vodička 53m 0h 53m +19m
158 128. NCOZ Petr Kordík 53m 0h 53m +19m
159 148. Lenochodi Zuzana Berkovcová 53m 0h 53m +19m
160 242. VÚB T.L.A.P. Filip Švaral 53m 0h 53m +19m
161 222. Stihol som registráciu Karel Janů 54m 0h 54m +19m
162 218. Cheers David Kučera 54m 0h 54m +19m
163 233. CSG TRI TEAM Jiří Dušek 54m 0h 54m +20m
164 203. Šumperské geny Jarmil Vepřek 54m 0h 54m +20m
165 117. Když můžeš, zpomal Vladimír Květoň 54m 0h 54m +20m
166 141. Pomalejší zubaři mireksafarik@gmail.com 54m 0h 54m +20m
167 115. Raketyjakpizza Kateřina Emingerová 54m 0h 54m +20m
168 173. P(e)ace Makers Jiří Kulich 54m 0h 54m +20m
169 149. Pomalu a jistě Tereza Patočková 54m 0h 54m +20m
170 106. Uprchlíci za Světlo pro svět Petr Zelenka 54m 0h 54m +20m
171 30. Zoufalej Cirkus David Baltaretu 54m 0h 54m +20m
172 83. ČESNECI Květa Brožková 54m 0h 54m +20m
173 208. Taste Run Pavel Petráček 54m 0h 54m +20m
174 197. UNICO.girls Eva Stěhulová 54m 0h 54m +20m
175 301. ASICS PEACEMAKERS Ilona Joesten 54m 0h 54m +20m
176 258. UNICO.boys Cyril Klepek 54m 0h 54m +20m
177 279. ILL EAGLES Petr Kučera 54m 0h 54m +20m
178 33. DANUBE RUNNERS Adriana Mlynarovičová 54m 0h 54m +20m
179 224. No stress runners Martin Kaliba 54m 0h 54m +20m
180 252. HARTMANN Pavlína Mezovská 54m 0h 54m +20m
181 38. adidas Runners Prague hARdcore Lenka Németová 55m 0h 55m +20m
182 88. WINNERS Znojmo Radka Štolová 55m 0h 55m +20m
183 238. Dirty Dozen Jakub Grosman 55m 0h 55m +21m
184 97. Impact Hub Praha Kateřina Šebková Černá 55m 0h 55m +21m
185 230. Vesecká Komedie Linda Siedem 55m 0h 55m +21m
186 204. Run For Fun Ľudmila Grauzelová 55m 0h 55m +21m
187 282. Nekonečný příBĚH Alena Březinová 55m 0h 55m +21m
188 215. Vorosená 12 Ladislav Sita 55m 0h 55m +21m
189 27. Dětské centrum Zlín Filip Svoboda 55m 0h 55m +21m
190 234. Achilles runners Radek Holý 55m 0h 55m +21m
191 56. mámy NA ÚTĚKU Zuzana Lazecká 55m 0h 55m +21m
192 160. Pohodoví Pánkovia Gabriela Pospíšilová 55m 0h 55m +21m
193 193. Uz tam budem Alice Treglerová 55m 0h 55m +21m
194 120. Jeden strom Petr Pinkas 56m 0h 56m +22m
195 273. STG Strupčice Oto Schmieder 56m 0h 56m +22m
196 1. SALMING Running Team Kateřina Culková 56m 0h 56m +22m
197 267. BENU Jakub Sochorec 56m 0h 56m +22m
198 169. Nezmaři Linda Pánková 56m 0h 56m +22m
199 86. Káťa a oškubánci Kateřina Uhlíková 56m 0h 56m +22m
200 69. ORLICKÁ MAŠINA Michal Mikyska 56m 0h 56m +22m
201 92. kyberia.sk Vladimír Kordoš 56m 0h 56m +22m
202 285. RSáci Příbram Jana Vařeková 56m 0h 56m +22m
203 164. LEGO Runners Vladimír Kryštof Maliňák 57m 0h 57m +22m
204 239. Slow Motion Pavlína Fuxová 57m 0h 57m +22m
205 177. 12 Statečných Barbora Šindelářová 57m 0h 57m +22m
206 265. J&T Running Team Jaroslav Honn 57m 0h 57m +23m
207 79. (R)UNISáci Hana Hrbková 57m 0h 57m +23m
208 293. ScaleUp Marek Džiuba 57m 0h 57m +23m
209 70. Wing Runners Václav Škoda 57m 0h 57m +23m
210 98. Držím hubu a krok! Alžběta Nováková 57m 0h 57m +23m
211 221. Global wankers Sláva Haulíková Palušová 57m 0h 57m +23m
212 60. Splašené Tretry Michaela Hejnová 57m 0h 57m +23m
213 50. Geloren Eliška Švecová 57m 0h 57m +23m
214 243. Bláznov nezastavíš Krzysztof Skokowski 57m 0h 57m +23m
215 144. Soptíci Ondřej hruska 57m 0h 57m +23m
216 39. LEONTINKA Vilém Včala 57m 0h 57m +23m
217 295. Konica Minolta II Lenka Šedá 57m 0h 57m +23m
218 219. Eurowag běhny Nikola Skořepová 57m 0h 57m +23m
219 104. Běh nás baví Miroslava Doleželová 58m 0h 58m +23m
220 189. #běžímnapivo Jan černý 58m 0h 58m +23m
221 68. Kamýk Runners Lucie Peterková 58m 0h 58m +23m
222 140. Papírově slabší Petr Jelínek 58m 0h 58m +24m
223 257. Kutná Hora Dušan Slavík 58m 0h 58m +24m
224 122. AGC Automotive Czech Radek Dáňa 58m 0h 58m +24m
225 43. Emil Frey Martina Gregorová 58m 0h 58m +24m
226 76. Dobrý ročník Jan Klouček 58m 0h 58m +24m
227 73. Run Is Hobby Pavel Paťha 59m 0h 59m +25m
228 305. EPP #pomahejpohybem Ivana Aussenbergová 59m 0h 59m +25m
229 133. Nebuďlenoch Jan Touš 59m 0h 59m +25m
230 223. RAC Aleš Vaněk 59m 0h 59m +25m
231 4. TKAČEVOVA LETKA Miloš Ciniburk 59m 0h 59m +25m
232 302. ASICS LEGENDS Linda van Aken 59m 0h 59m +25m
233 182. Preutulky.sk Michal Štrba 1h 0m 1h 0m +25m
234 108. Doběhneme! Nikola Fohlerová 1h 0m 1h 0m +25m
235 161. Diagnóza Motol Šárka Havelková 1h 0m 1h 0m +25m
236 211. Běžci Lucie Pezlarová 1h 0m 1h 0m +26m
237 150. Něco tam napiš Sabina Vilímová 1h 0m 1h 0m +26m
238 54. EUC Jan Blaško 1h 0m 1h 0m +26m
239 236. Nadšenci22 Karel Pohl 1h 0m 1h 0m +26m
240 107. KNL Radka Krejcarová 1h 1m 1h 1m +26m
241 216. Nordic Runners Martina Dočkálková 1h 1m 1h 1m +27m
242 206. Dřevo a zem Eliška Hlaváčová 1h 1m 1h 1m +27m
243 225. HitGym Miroslava Ježková 1h 1m 1h 1m +27m
244 132. SportproPlzeň Soňa Honalová 1h 1m 1h 1m +27m
245 89. Running ladies Aleš Jakoubi 1h 1m 1h 1m +27m
246 278. David Spitzkopf a přátelé Julie Brabocová 1h 1m 1h 1m +27m
247 87. Pyramidáři Barbara Jirátová 1h 1m 1h 1m +27m
248 181. Felix Team Lea Simaichlová 1h 1m 1h 1m +27m
249 48. seznam.cz Sára Křiklanová 1h 2m 1h 2m +27m
250 23. Ony v Onu Jana Vyhlídalová 1h 2m 1h 2m +28m
251 99. Bludičky Hanka Rulcova 1h 2m 1h 2m +28m
252 25. Mixlé Pixlé Kateřina Petriková 1h 2m 1h 2m +28m
253 270. 100pa MUNI Radomíra Gromešová 1h 2m 1h 2m +28m
254 66. TRX Family Jana Dalimanová 1h 2m 1h 2m +28m
255 237. Pávoví Nurminátori Michaela Fajtová 1h 2m 1h 2m +28m
256 212. run4rum Andrea Gregorová 1h 2m 1h 2m +28m
257 283. GLAMI Antonín Hoskovec 1h 2m 1h 2m +28m
258 228. ZTPK 2022 Petr Horák 1h 3m 1h 3m +28m
259 246. Running sushi Aneta Veselá 1h 3m 1h 3m +29m
260 67. Vltava RUM Kateřina Franková 1h 3m 1h 3m +29m
261 55. Jsme Raiffka, SAMOZŘEJMĚ. Tomáš Jirka 1h 3m 1h 3m +29m
262 31. #tymdejvid Helena Zítková 1h 3m 1h 3m +29m
263 249. O2 SK Jozef Benko 1h 3m 1h 3m +29m
264 281. PVL Alena Kočová 1h 3m 1h 3m +29m
265 266. RAJ Fitness Adelka Liptáková 1h 4m 1h 4m +30m
266 15. River Road Františka Sobotová 1h 4m 1h 4m +30m
267 28. JIC Eliška Matějová 1h 4m 1h 4m +30m
268 179. OCR Čelákovice Adéla Spáčilová 1h 4m 1h 4m +30m
269 80. Seš - lost Michaela Špičáková 1h 4m 1h 4m +30m
270 7. Wltaua Petra Feřtrová 1h 5m 1h 5m +30m
271 198. CN Group Katarína Krbilová 1h 5m 1h 5m +31m
272 188. Runners from the north Marie Sobotková 1h 5m 1h 5m +31m
273 142. RUN 3M RUM Stanislava Kennedy 1h 5m 1h 5m +31m
274 207. Deer Team Tereza Srncová 1h 6m 1h 6m +32m
275 81. Jdu běhat Petra Emílie Votočková 1h 6m 1h 6m +32m
276 95. SRTG Most David Ulrych 1h 6m 1h 6m +32m
277 170. Βάρβαροι Michal Panocha 1h 6m 1h 6m +32m
278 110. LibeRUM Lukas Dvorak 1h 7m 1h 7m +33m
279 9. Šneci v řiti Petra Grofková 1h 7m 1h 7m +33m
280 201. FUNatici David Korda 1h 7m 1h 7m +33m
281 284. Adventure running Klára Hendrichová 1h 7m 1h 7m +33m
282 124. M.R.C.I.N.A. Dušan Murčo 1h 7m 1h 7m +33m
283 152. Runway ladies Veronika Zborníková 1h 8m 1h 8m +34m
284 155. Se stim smiř! Moris Bangoura 1h 8m 1h 8m +34m
285 131. GČP Running lions Pavel Klempa 1h 8m 1h 8m +34m
286 40. Párty co nikdy nekončí Lucie Klusáková 1h 8m 1h 8m +34m
287 253. Do kopce neběžím Markéta Veselá 1h 8m 1h 8m +34m
288 280. ŠK SFÉRA - ZDRAVÝ ŽIVOT Michaela Naništová 1h 8m 1h 8m +34m
289 192. Excon Markéta Lhotová 1h 9m 1h 9m +35m
290 256. Lysá nás spojuje Jan Marek 1h 9m 1h 9m +35m
291 191. Brdoběžci Jan Hudák 1h 12m 1h 12m +38m
292 2. Plníme si sny Helena Vítová 1h 12m 1h 12m +38m
293 250. Philip Morris Barbora Týrová 1h 12m 1h 12m +38m
294 163. Třista60 Štěpánka Lubovská 1h 13m 1h 13m +39m
295 10. Jeden měsíc běžce Hana Kowolowski 1h 15m 1h 15m +41m
296 111. Runhojiči Veronika Chalupová 1h 17m 1h 17m +42m
297 116. Cloud Runner Martin Valerián 1h 27m 1h 27m +53m
298 290. Wings for life I Anna Budska 1h 33m 1h 33m +59m

Časy jsou orientační.